Wpis z mikrobloga

XD pyszny damage control narodowców, Pani Wanda jest zmanipulowaną osobą z demencją, która nie wie co mówi i nie wie o jaką Polskę walczyła XD

Na szczęście mamy Bąkiewicza który chętnie spotka się z Panią Wandą i wytłumaczy jej, o jaką Polskę walczyła w Powstaniu Warszawskim i, że organizacje w szeregach których grupują się ludzie paradujący z symbolami neonazistowskimi tak naprawdę walczą właśnie o to, o co walczyli powstańcy!

A tak na marginesie, jak można w ogóle sugerować, że ta kobieta nie ogarnia rzeczywistości, piękna wypowiedź, uargumentowana swoimi przekonaniami (czy słusznie czy nie nie będę dyskutował). I nie mówię tylko o wycinku z chłopem i chamem, polecam posłuchać całego wystąpienia.

EDIT: Pardon, źle napisałem, przeczytałem wywiad z Panią Wandą i byłem przekonany, że był on fragmentem jej wystąpienia xD Wrzucam jeśli ktoś chce przeczytać https://wiadomosci.wp.pl/wanda-traczyk-stawska-dla-wp-zdelegalizowac-dzialalnosc-bakiewicza-6692683145890432a

#bekaznarodowcow #protest #bekazpisu #narodowcy
G.....d - XD pyszny damage control narodowców, Pani Wanda jest zmanipulowaną osobą z ...

źródło: comment_16339635834jokmxPAznHIhFvL7KEGee.jpg

Pobierz
  • 15
@GigaCzad: Bąkiewicz to jest przykład człowieka, którego nienawiść aż się uzewnętrznia. Jest jak Palpatine skorumpowany przez ciemną stronę mocy i oszpecony przez nią. Serio, ten człowiek to dla mnie uosobienie nienawistnika, gniew się z niego wylewa, ciągle drze ryja, nawet jak mówi o Bogu. I teraz jeszcze robi to za naszą kasę jak dostał "dofinansowanie" od rządu
@haudujudu_: Nazwisko nazwiskiem, ale ogólnie facet nie dorasta do pięt Powstańczyniom, a ma się za nie wiadomo kogo. Do tego z różnych jego działań i wypowiedzi widać, że jest pełen nienawiści.
@Przepoczwarzenie: wszyscy jesteśmy w pewien sposób manipulowani lub nie, ale ta babka potrafi się normalnie wypowiedzieć i uargumentować w jakiś sposób swoją wypowiedź, nie na zasadzie "Tusk niemiecki piesek" lub "Kaczor odklejeniec". W wywiadzie który wkleiłem moim zdaniem pięknie podsumowała Bąkiewicza.
@GigaCzad: Zresztą jak można oskarżać kogoś o bycie zmanipulowanym skoro samemu jest się podejrzanym o wejście w układ ze służbami jak Bąkiewicz i do tego gdy jest się finansowanym przez państwo które coś zbyt hojnie go finansuje.
Zresztą oni zawsze wszystko wiedzą, kobiety nie wiedziały o co protestują, ofiarne bronienie pedofilów w sutannach, nawet po słowach Rydzyka o pokusie, gdy kobiety chciały robić wjazd pod Radio to Bąkiewicz swoje oddziały tam