Wpis z mikrobloga

@Candy51: przesłuchałem dziś 3 utworów z tej płyty i moze ktos mi wytłumaczyć jego fenomen? Słyszałem, że to inteligentny raper, a zawiodłem się, że teksy ma puste jak podobnie hajpowany Quebonafide. To efekt przepaści pokoleniowej (lvl30 here) czy z rapu się po prostu wyrasta?
gdyby nie kariera, siedział by z nami na tagu


@Candy51: Tak sobie wmawiaj, przegryw siedzi w głowie. Jeśli nie możesz znaleźć dziewczyny ale dobrze się czując swoim życiem to co to za przegryw. Są ludzie genetycznie albo patologicznie przegrani ale moim zdaniem w dzisiejszych czasach to naprawdę mniej niż 1% społeczeństwa, te kilka procent więcej to wyłącznie mentalny przegryw, można narzekać na różne aspekty życia w tym kraju czy na świecie
@taksezyjepowolutku: a Ty nie znasz wielu okoliczności, o których nie wyczytasz w internecie tylko o których mówi się w kuluarach np. tego, że pewna duża wytwórnia nie chciała z nim współpracować na początku jego kariery bo nie widzieli potencjału a teraz plują sobie w brodę bo mega hajs przeleciał im obok nosa. ;) Taki z niego #!$%@?, bananowy artysta, któremu ojciec wszystko załatwia. Zamilcz gimbusie.
@Candy51: No dobra jesteś brzydki i co z tego? Założysz sobie mentalne bariery w głowie, zaczniesz wyzywać dziewczyny i oceniać wygląd innych mężczyzn? Czy to że jakaś lambadziara cię nie chce wpływa na twoją ocenę postrzegania świata np. mniej się interesujesz swoim otoczeniem? Czy przez to masz uważać że np. latem łąki i lasy są mniej piękne albo że chciałbyś sobie kupić nowszy/ładniejszy/szybszy samochód? Czy w czymś to ci przeszkadza by
@Corranh: @Trybun_Plebejski: @Fanatyk_Wedkarstwa: @taksezyjepowolutku: @hipokryzjawkutos: @Candy51: @turbaniuszdywaniusz: Wokalnie to jest talent 9/10. Najnowsza płyta Młody Matczak to monotonne nudne rymowanki o paleniu zioła + lovesongi. Obiektywnie płyta '' 100 dni do matury '' była całkiem udana lirycznie, flow.
Drażni tylko wyolbrzymianie jego sukcesu, w sensie że każdy składa mu sztuczne pokłony jak przed Bogiem.
'' Głos pokolenia '' '' intelektualista'' że tak zajmuje się polityką
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mescuda: No ja nie mówię, że Mata to jest jakieś muzyczne czy liryczne objawienie. Był wystarczająco zdolny, inteligenty i zdeterminowany żeby osiągnąć wielki sukces komercyjny w bardzo młodym wieku. Większość ludzi w liceum to są jeszcze głupie dzieciaki, więc widać tutaj tę przepaść jeśli chodzi o ogarnięcie swojej życiowej kariery i wykucie swojego sukcesu. Czy Mata będzie wspominany przez kolejne pokolenia i jego teksty będą przywoływane jeszcze długo po zakończeniu jego
@SargonofAkkad: Czlowiek zostal stworzony w celu prokreacji wiec mozesz osiagnac wszystko ale jak bedziesz incelem to zawsze spoleczenstwo bedzie cie widziec jako nieudacznika i zawsze takim nieudacznikiem bedziesz bo przez setki milionów lat ewolucji zostało to zaprogramowane w naszych głowach, podczas gdy taki konstrukt jak np pieniądze powstały zaledwie kilka tysiecy lat temu. Mozesz miec zatem kupe szmalu ale jako incel zawsze bedziesz przegrany. Takie jest moje zdanie
@Candy51: czemu „społeczeństwo będzie cię widzieć” utożsamiasz z przegraniem? Społeczeństwo w tym momencie przegrywa z całym swoim konsumpcjonizmem i mnożeniem się. Zmiany klimatyczne i degradacja natury są już przesądzone tylko dlatego, że ludzka małpa chce bezrefleksyjnie żreć i ruchać. Bydzie incelem to imo nie przegranie