Wpis z mikrobloga

@Candy51: Jak go widzę to mam ochotę pieścią przywalić w monitor. Jak taki jednostrzałowiec może być uwielbiany przez julkowatą młodzież przecież pierwsze lepsze dresy by go skopały:)
  • Odpowiedz
@synkad: No nie wiem może dlatego ze jest sławny? xD Umiejętność „#!$%@? komuś” nie jest dzisiaj bardzo pożądana na rynku matrymonialnym no chyba że wśród karyn i patusiarek

@77023: @taksezyjepowolutku: Wątpię żeby hajs starych podbił jego pozycję na rynku matrymonialnym. Znam gości co mają bogatych starych i wyglądają nawet lepiej od niego a i tak są incelami
  • Odpowiedz
Wątpię żeby hajs starych podbił jego pozycję na rynku matrymonialnym. Znam gości co mają bogatych starych i wyglądają nawet lepiej od niego a i tak są incelami


@Candy51: Podbił jego pozycję bo jest obrzydliwie bogaty. To nie jest lekki banan to całe drzewo bananowe. Propo jego twórczości to jedyne na czym się wybił to na kontrowersji i tyle. Gada rzeczy które są oczywiste od lat a wszyscy się spuszczają jaki to
  • Odpowiedz
Możesz tam z matą się po fiutach polizać.


@synkad: Ale dlaczego? xD ale masz fantazje, ja go nawet nie słucham marny wykopku...

Po za tym nie muszę być sterydem żeby komuś #!$%@?ć


Ale gdzie napisałem, że musisz? XD

Wiesz co? Dla mnie nie jesteś nawet człowiekiem. Kolejny wykopek z piwnicy, zdechniesz w samotności i nikt się tym nawet nie przejmie <3
  • Odpowiedz