Wpis z mikrobloga

@ChickenDriver: No nie wiem, wciśnie się na milimetry nawet. Tam gdzie myślisz ze nie ma szans wjechać on się pcha. Jedyną wadą jest, jak nie masz opon wystających po za felgi, bo dostają strasznie po tyłku przy krawężniku. Ogólnie sam mam i polecam, ale da się żyć również bez. Tak samo jak ogrzewanie postojowe, można skrobać szyby rano, albo włączyć sobie 15 minut przed wyjściem ogrzewanie z mieszkania i wsiąść
  • Odpowiedz
@LonNon nie pij codziennie kawy że Starbucks, sprzedaj jeden ze swoich jachtów, wakacje raz na miesiąc w zupełności wystarcza, nie trzeba jeździć co tydzień ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio to sam zbierałem parę lat, a to stara fura wymagała naprawy, a to ząb, a to g---o takie a takie. Dlatego mimo że to tylko passat to czuję że spełniłem marzenie.
  • Odpowiedz
@Nester86: fura na pewno nie jest pospolita z tym motorem, więc na pewno nie jest szkoda pakować w nie złotówek. A jeżeli to było marzenie i tak zostanie, to nic tylko trzymać i się cieszyć :)
  • Odpowiedz
  • 0
Tak moim subiektywnym zdaniem to szybko ta sylwetka się zestarzała. Ale ważne że jesteś zadowolony ( ͡º ͜ʖ͡º) szerokości wariacie!
  • Odpowiedz