Wpis z mikrobloga

Czy da się upaść niżej niż bycie narodowcem? To przecież jest najgorzej jak tylko możliwe. Generalnie bycie prawakiem to festiwal bycia zawodowym hipokrytą i intelektualnym błotem, ale bycie narodowcem to jakby to intelektualne błoto zjeść, wysrać i się nim oblepić w całości.

Można być jeszcze wykopkiem którego na protestach urażają wulgaryzmy albo flaga w tęcze, ale to ten sam poziom. Albo takim, który prowadzi sobie jakieś analizy i myli organy UE, ale używa kilku mądrych słów w swojej "analizie" więc myśli że różni się czymś od tych mentalnych meneli.

Jedno i to samo. Najgęstsze odmęty szamba, tak jak wczorajszy Bąkiewicz wyjaśniony przez patriotkę.

To tak jakby ktoś mnie kiedyś pytał czemu na wiele "argumentów" na tej stronie nie odpisuje albo odpisuje "xD". Bo tu nie ma o czym dyskutować. Ino pluć w mordy i się z was śmiać.

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #neuropa
  • 57
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Da się: można być katolickim narodowcem albo narodowym katolikiem - catholicus zakłada powszechność i bezgraniczność, fundament wiary, że każdy (bliźni) jest równy i nie ma znaczenia pochodzenie, narodowość, obywatelstwo, rasa, płeć, klasa/kasta czy status majątkowy (poza oczywiście wyznawaną wiarą choć są tu spory dogmatyczne czy jest to konieczne oraz poza orientacją seksualną choć zaczyna się to bardzo pomału zmieniać) - narodowość z kolei zakłada przynależność do ograniczonej grupy, do ludzi
  • Odpowiedz
Z tego samego względu ludzie nie chcą iść tam, gdzie tęczą ktoś macha


@Shatter: Porównywanie tęczy do symboli neonazistowskich można skomentować tylko tak:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Kozajsza: to jest ta lewicowa wrażliwość? Takie traktowanie jakiegokolwiek człowieka, bez względu na to jakie ma poglądy jest odrażające. Intelektualne błoto? Puknij się w czoło
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Rozumiem złość ale nie powinieneś szufladkować wszystkich bo to nie jest wina poglądów (lewica/prawica) tylko wina bycia skrajnym oraz niezdolnym do rozmowy na argumenty. Najgorszym co jestem w stanie sobie wyobrazić to cenzura poglądów z jakimi się nie zgadzamy.
  • Odpowiedz
I cyk, kolejny polityczny wpis w gorących napisany w tonie, który nikogo nie przekona do zmiany poglądów, a jedyne co zrobi, to co najwyżej bardziej spolaryzuje i jeszcze mocniej podzieli dwie wykopowe strony. XD
  • Odpowiedz
@Kozajsza:

Generalnie bycie prawakiem to festiwal bycia zawodowym hipokrytą i intelektualnym błotem


Ciekawe, ja mam identyczne zdanie o lewakach. Co jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Stary, przecież sam jesteś mniej-więcej na tym samym poziomie, co to "intelektualne błoto" XD

Jeżeli dyskusja polityczna ma polegać na obelgach, to już nie ma mowy o dyskusji politycznej. Przypomniay mi się czasy gimbazy, gdzie dyskusję wygrywał ten, który w głupszy sposób obraził matkę "politycznego oponenta". #!$%@?, błagam.
  • Odpowiedz