Wpis z mikrobloga

Ból przedramienia po intensywnym treningu klatki/szczególnie wyciskanie na ławce/po treningu bicepsa/po obijaniu worka bokserskiego? Generalnie uczucie bardzo podobne za każdym razem jakby mocne napięcie plus "ciągle strzykanie nadgarstka" podczas kręcenia nim w obie strony.
Wiem, że fizjo powinien pomóc ale niestety jeden u którego byłem nie wymyślił nic sensownego :)
Dodam, że oczywiście jak odpuszczę trening to wszystko dobrze się regeneruje ale po powrocie tydzień i dolegliwości wracają.
Pozwolę sobie zawołać @Poemat

#mikrokoksy #mirkokoksy #fizjoterapia
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat niestety vipok nie pozwala mi dodawać zdjęć :( ból występuje jakby w środkowej części przedramienia, promieniuje do nadgarstka/czasem nawet przez łokieć do tricepsa/bicepsa.

Generalnie schemat jest z reguły ten sam - wszystko działa płynnie, w nadgarstku nic nie strzela a po mocniejszym dociążeniu ręki poprzez docisk właśnie (wyciskanie, nawet głupie pompki) pojawia się strzelanie oraz ból

@Loginconajmniej4znaki owijki stosowałem, coś tam pomagało
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: bulldog grip. Też męczę się z bólem łokcia (głównie przez pracę fizyczną) i ta prosta zmiana chwytu ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporo pomogła. Poza tym polecam masować okolice łokcia lodem (np. butelką z zamrażarki) / trzymać łokieć w misce z lodowatą wodą, żeby zbić stan zapalny; rozciągać i przetestować flossing
I.....S - @Suplement_Diety: bulldog grip. Też męczę się z bólem łokcia (głównie przez...
  • Odpowiedz
bulldog grip. Też męczę się z bólem łokcia (głównie przez pracę fizyczną) i ta prosta zmiana chwytu ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporo pomogła. Poza tym polecam masować okolice łokcia lodem (np. butelką z zamrażarki) / trzymać łokieć w misce z lodowatą wodą, żeby zbić stan zapalny; rozciągać i przetestować flossing


@Suplement_Diety: no i zapomniałem o najważniejszym. Trenuj przedramiona. W moim przypadku stany zapalne brały się głównie z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Suplement_Diety: ja bym spojrzał na bark, czy nie ma niestabilności funkcjonalnej, problem w obrębie przedramienia może być wtórny przez podrażnienie n. promieniowego np przez subluksacje głowę kości promieniowej
  • Odpowiedz