Wpis z mikrobloga

@massakrator: Ostatnia, bo już nie będzie mógł kandydować. A co do pierwszej części twojego komentarza. Tak, czekał specjalnie żeby w jednej chwili rozkopać cały Szczecin bo sprawia mu radość patrzenie jak ludzie się męczą. Jakbyś miał choć odrobinę wiedzy o tym, jak wyglądają zamówienia publiczne i organizowanie projektów unijnych to byś takich bzdur nie pisał.
@BogdanBonerEgzorcysta: byłem dwa miesiące temu na weekend w Szczecinie pozwiedzać i mam bardzo pozytywne odczucia co do miasta, a pamiętam je jedynie z opowieści ojca z czasów gdy pływał dla PZM - obskurny dworzec, miasto zaniedbane.

Obecnie pomimo co prawda wielu remontów wydaje się, że miasto zmienia się in plus i jest w porządku miastem do życia. Bardziej mi przypadło do gustu niż Poznań czy Wrocław.
Przypomnij sobie jak wyglądał Szczecin przed objęciem przez Krzystka prezydentury.


@kubapolice: Ciekawe tylko jaka w tym zasługa Krzystka a jaka np tego, że w tym okresie zaczęły spływać pieniądze z UE, bo jakoś tak dziwnym trafem w większości miast w Polsce w tym czasie trafiali się ci zajebiści prezydenci co wygrywali kolejne kadencje. To, że miasto za Krzystka się rozwinęło to fakt, ale ile w tym zasługi Krzystka i czy kto
@massakrator: Dokładnie. I zadziwiające jest przytaczenie inwestycji Krzystka jako argumentu gdzie praktycznie każda została w sumie spierdzielona na jakimś etapie xDDDDD.

Tak, czekał specjalnie żeby w jednej chwili rozkopać cały Szczecin bo sprawia mu radość patrzenie jak ludzie się męczą


@kubapolice: Niekometencja w finasowaniu inwestycji to też niekompetencja. Dodaj do tego, że dziwnym trafem najwięcej inwestycji w sumie zbiegło się z rozpoczęciem kampanii przez niego i zobacz kiedy te inwestycje