Wpis z mikrobloga

@gjdfsh: Z Brave nie korzystałem nigdy. Ale podobają mi się niektóre rozwiązania w Vivaldi. Jak np grupowanie zakładek w dwóch paskach zakładek. Można też grupować w inny sposób. Krótko mówiąc, jest wiele możliwości skonfigurowania sobie przeglądarki pod siebie. Tylko wymaga to czasu.
Vivaldi ma też wbudowane gesty myszą, ale moim zdaniem rozszerzenie do Firefoxa jest lepsze. Gdyby nie to, to może zrezygnowałbym z Firefoxa.
@gjdfsh: Vivaldi jest super, mogę szczerze polecić. Jeżeli szukasz czegoś innego niż Chrome czy Firefox to nie znaczy że inne opcje to gówno i masz siedzieć na jednej z dwóch najpopularniejszych przeglądarek, wbrew temu co pierwsze dwa komentarze uważają.

A więc co do Vivaldi, jest to przeglądarka bazująca na zmodyfikowanym silniku Chromium z usuniętym szpiegowaniem Google, więc ma wsparcia dla wtyczek Chrome. Ale co ją wyróżnia to fakt, że jest ona
@gjdfsh: ja w vivaldi lubię tą konfigurowalność, rozmieszczenie wielu stron w oknie, co się przydaje gdy kopiujesz, przepisujesz itd, do tego fajny ekran powitalny z zakładkami, w których możesz sobie dowolnie skonfigurować obraz, ale też tworzyć "foldery" w których masz kolejne zakładki. Przydatne w pracy. Do tego info o tym ile mb już pobrało a ile brakuje (kiedy net laguje), historia zamkniętych zakładek, wypełnianie pól adresowych, pamiętanko haseł i synchronizacja między