Wpis z mikrobloga

KTO DZISIAJ ODEBRAŁ PRAWO JAZDY I BĘDZIE SIAŁ POSTRACH NA DROGACH?

1. JA

#happy
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Malhon: dobry tekst.:D

gratuluje i nie sluchaj, na wykopie modnie jest hejtowac.rozowe paski za kolkiem bo przeciez tylko faceci umieja jezdzic, a potem sie chwala fotami jak c-----o parkuja.
  • Odpowiedz
@mojwa: Mój dzisiejszy hejt jest spowodowany tym, że omal nie staranowałem jednej kobiety, która nie zwracając uwagi na znak stopu prawie wymusiła pierwszeństwo. I jeszcze to zdziwienie, kiedy ją strąbiłem.

@Malhon: Nie spotkałem nigdy mongolskiego dziecka, a do tego z autyzmem. A trasy cicho zazdroszczę.
  • Odpowiedz
@Malhon: Skierniewice ;-) Za pierwszym się kłóciłem bo mi baba powiedziała, że niby wymusiłem pierwszeństwo i już prawie umarlibyśmy, a były dwa pasy, ja sobie wjechałem na prawy, a kobita po lewej nawet mnie nie zauważyła i pojechała jak jechać chciała.
  • Odpowiedz
@Cripex: Egzaminowala cie kobieta? O no to konkretnie, i klotliwa widac. Wspolczuje takiej sytuacji. Trzeba miec troche szczescia z egzaminatorem wlasnie. Bo jeden cie obleje za cos, co drugi zignoruje. Mi sie trafil smieszny, starszy pan ktory mial kapelusz kowboja i przed moim egzaminem palil cygaro ;p
  • Odpowiedz
@Cripex: Stres najwiekszym wrogiem na egzaminie niestety. Skoro jezdzli niezle to powinna troche wyluzowac, uwierzyc, ze potrafi i bedzie dobrze :)
  • Odpowiedz