Wpis z mikrobloga

Bez kitu. Ktoś mi może powiedzieć skąd w ludziach tyle jadu? Hejt w artykule (tym na instalkach), hejt w komentarzach na wypoku. Ludzie stali bo po prostu chcieli kupić taniej kartę i mieli taką możliwość. Sam byłem tam koło 3:30 i po 10h stania załapałem się na ostatniego RTX 3060 Ti. Poznałem ziomków w kolejce, posłuchaliśmy kilku dobrych historii od kopacza. Generalnie czas szybko zleciał. Organizacja też na poziomie. Jedynie w pewnym momencie zabrakło ochrony przy barierkach i ludzie zaczęli się wpychać w kolejkę. Na szczęście samoorganizacja kolejki szybko wybiła im ten pomysł z głowy. Najlepsza była karyna która po uwadze, że wepchała się w kolejkę rzuciła się z aferą na typa kwitując wszystko "MOŻE MNIE JESZCZE POBIJESZ"
#nvidia #pcmasterrace #rtx #rtxday
  • 9
@krolik_wie_lepiej: ja osobiście nie stałbym i nie miałbym oporów, żeby kupić te 500-1000 zł drożej od kogoś kto stał. Największy hejt mam do kopaczy walut w tym wszystkim. Dzisiaj na olx widziałem koparkę z 6xRTX3070 FE. Jeszcze gościu bezczelnie pisze, że może dać nowe zafoliowane 6xFE do samodzielnego złożenia. To jest średnio fajne. Ludzie srają się o tę emisję CO2, kary nanoszą. Kowalski musi piec wymieniać etc. A kopacz chłodzi pokój