Wpis z mikrobloga

Oho, kolejna zielonka symetrysta co po miesiącu okaże się jednak Pisowcem/Konfederatą.


@Frasad: co wy biedne fanatyczne dzbany zrobicie gdy mój nick zmieni kolor, stracicie swój koronny argument? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
co w tym dziwnego jeśli tak popularne stało się hasło ****?


@SlimKirby: to nie ma sensu bo pis jebią nie tylko te słynne lewaki geje ale i cała reszta która nie popiera religijnego socjalizmu
  • Odpowiedz
@SlimKirby: tłumaczyłeś czemu pisowcy teraz piszą #!$%@?ć lgbt i że to odpowiedź na #!$%@?ć pis, więc wszystko bardzo dobrze zrozumiałem tutaj
  • Odpowiedz
@hors: niestety nic nie zrozumiałeś. Systematycznie poziom debaty politycznej spadał, a rosła ilość rzeczy na które można sobie pozwolić w ramach tej wojenki. Był to jednak proces dość powolny, a przez lata prymitywizm i zbydlęcenie było domeną prawicowego kibolstwa. Opozycja chyba trochę pozazdrościła prawicy, tych elitarnych jednostek zaawansowanych troglodytów, więc wyznaczyła nowe dno. Trudno się więc dziwić, że prymitywny motłoch stara się nadrobić zaległości i przynajmniej zrównać z nowymi liderami.
  • Odpowiedz
Łapiesz?


@SlimKirby: Tak. Szczerze myślałem że jesteś kolejną zielonką co #!$%@? głupoty i dostanie bana za multi za tydzień, a ty piszesz sensownie. Ostatnio naprawdę ciężko znaleźć tu ludzi którzy nie lecą ślepo za jedną grupką osób, już chyba się do tego niskiego poziomu przyzwyczaiłem.
  • Odpowiedz
@SlimKirby: Zachowujrsz się jak typowa zielonka Konfederata, więc ludzie z tego drwią
Jesteś multi jakiegoś zbanowanego prawaka.

PiS odwala jak żadna partia wcześniej. Na protestach wymyślono #!$%@?ć PiS. Chlip chlip, Julki zniszczyły poziom debaty i to one zaczęły...
  • Odpowiedz
Jesteś multi jakiegoś zbanowanego prawaka.


@Tymajster: wam już ta plemienność polityczna do cna zniszczyła resztki jakiegokolwiek rozumu.

PiS odwala jak żadna partia wcześniej. Na protestach wymyślono #!$%@?ć PiS. Chlip chlip, Julki zniszczyły poziom debaty i to one zaczęły...


@Tymajster: ty nawet nie próbujesz przeczytać ze zrozumieniem tego co piszę tylko brniesz we własne urojenia głębiej i głębiej.
  • Odpowiedz