Wpis z mikrobloga

Od dziś będę wrzucał horrory, które obejrzałem ostatnio. Będą to produkcje obejrzane przeze mnie po raz pierwszy lub te, do których wróciłem po czasie.

Dog Soldiers (2002)

Opis z Filmweb:

Nieduży, 6-osobowy oddział brytyjskich żołnierzy wyrusza w szkockie góry z rutynową misją treningową. Z początku wszystko przebiega zgodnie z planem, ale kiedy dzień później nasi bohaterowie natrafiają do zniszczonego i zalanego krwią obozu "przeciwnika", ćwiczenia zamieniają się w walkę na śmierć i życie. Osaczeni przez stado wilkołaków żołnierze znajdują schronienie w opustoszałej farmie w głębi lasu. Aby przetrwać, muszą doczekać świtu. Wilkołaki jednak nie zamierzają rezygnować ze zdobyczy.


Moja ocena: 8/10 Zdecydowanie jeden z moich ulubionych filmów o wilkołakach, sprawny mix horroru i czarnej komedii w proporcjach 80 do 20

#horror #film #filmnawieczor
Orage - Od dziś będę wrzucał horrory, które obejrzałem ostatnio. Będą to produkcje ob...

źródło: comment_1633811508VWshUKy9m4uCYNqDI0uZ1O.jpg

Pobierz
  • 9
Uwielbiam filmy o wilkołakach niestety jest ich niewiele i z pośród nich tylko niektóre są dobre. Moimi ulubionymi są właśnie Dog Soldiers i Bad Moon.