Wpis z mikrobloga

@Ynteligent: Zbudowanie 5 lvl gildii magii z samym generatorem rudy i kopalnią ( ͡° ͜ʖ ͡°) drewna trwało by wieki :), no i przy założeniu, że olewam też budynki wojskowe
Czasem mam fazy na grę bez tych wszystkich ulepszeń z HotA, aczkolwiek 80-90% moich gier to głównie z dodatkiem.
@99942Apophis to, że Ty jesteś w dupie na tej mapie to wiadomo. Przeciwnik może mieć większe pole do rozwoju i szybko Cię dojechać. No tak czy inaczej mapa do powtórki.

Ja już nie potrafię wrócić do gry bez moda, to jest zbyt dobre.
@Ynteligent: To randomik, także odpaliłem sobie po prostu kolejny, rzadko bo rzadko, ale faktycznie czasem takie potworki wypluwa generator.
Mod jest świetny, ale czasem po prostu tęsknie za "gołym" SoDem (co w sumie też nie do końca jest prawdą, bo gram z HD Modem, który też wprowadza pewne poprawki). Mnie ciekawi kiedy wyjdzie w końcu Factory, miał być już gdzieś w grudniu tamtego roku, ale przez śmierć Doca Picolana pewnie wszystko
@99942Apophis oj tak, też nie mogę się doczekać. Co prawda Cove mnie nie porwało ale powiedzmy że nawet pasuje jakoś do świata. Ale to, co zrobili z mechaniką całej gry to jest złoto i mam nadzieję, że zespół będzie kontynuował pracę nawet bez Doca
@Ynteligent: Mi się Cove nawet podoba, głównie przez wodne wunsze ( ͡° ͜ʖ ͡°), Haspidy są mega ofensywne i wytrzymałe, tylko wypada mieć experta w powietrzu, bo umówmy się, że piraci bardzo przypominają mi zamek barbarzyńcy, mocno ofensywne jednostki(głównie 7 poziomu), ale jednak wolne.
Tak, mocno oczekuje, ale po zastanowieniu się, jednak wolałbym że bardziej zrównoważyli balans i mogę poczekać, niż miałoby być to wyrzucone na szybkości