Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu Piątnica wypuściła na rynek koktajle proteinowe. Są zajebiście smaczne, mają dobre makro i mega prosty skład typu białko + jakieś soki i aromaty.
przykładowo: białko serwatkowe (z mleka), owoce 6,5% (sok z banana 3,5%, banan 1,5%, agrest 1,5%), cukier, błonnik, naturalne aromaty, koncentrat z marchwi

I przez ten prosty skład zacząłem się zastanawiać, czy nie można by zrobić sobie samemu takiego koktajlu z białka w prochu i jakichś soków. Próbował ktoś? Wyszło wam coś podobnego? Nie chodzi mi tutaj oczywiście o zwykłe szejki z mleka i białka smakowego.

#jedzenie #bialko #suplementy + #silownie #mikrokoksy
Priya - Jakiś czas temu Piątnica wypuściła na rynek koktajle proteinowe. Są zajebiści...

źródło: comment_1633802442Jl4SiQRl0bq7YQ3KOUwITO.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Priya: pewnie można, ale musisz od razu wypić. Nie wiem czy Ci się zdarzylo, ale nie ma gorszego smrodu niż skisle białko po jednym dniu. Tego nawet zmywarka nie wymyje z plastiku. Ile shakerów za młodu przez to musiałem wypieprzyć xD
  • Odpowiedz
@Priya: ja często pije białko plus smoothie z biedry. Są różne smaki, kilka owoców w jednej butelce. Są w lodówkach na początku sklepu. Czasem dolewam wody albo mleka żeby rozrzedzić.
@intruzzz: no smord straszny, ciekawe czemu to tak szybko zaczyna śmierdzieć a nie po np trzech dniach
  • Odpowiedz