Wpis z mikrobloga

Czy wiecie gdzie w Częstochowie jest jakiś kanał, najazd lub podnośnik do wynajęcia (na godziny)? Wszystkie naprawy w samochodzie robię sam (bo to moje hobby), a że nie dysponuje własnym placem to korzystałem z najazdu koło M1. Niestety niektórzy użytkownicy wpadli na genialny pomysł wylewania zużytego oleju na ziemie, co doprowadziło do różnych komplikacji prawnych, a zaowocowało likwidacją możliwości wynajmu... Zatem szukam jakiejś alternatywy. Ze swojej strony mogę tylko dodać, że na miejscu pracy zawsze zostawiam taki sam lub lepszy stan niż zastałem. Nigdy nie zostawiam oleju ani śmieci. Wszystko wraca ze mną. Gdyby każdy miał takie podejście, to miejsce nadal byłoby dostępne do wynajęcia. Dziękuje za merytoryczne komentarze! #czestochowa #motoryzacja #majsterkowanie #hobby #mechanikasamochodowa
  • 6
Spółdzielnia Północ na Michałowskiego miała najazd. Za budynkiem spółdzielni jest parking i tam gdzieś obok był najazd. Korzystałem z tego jakieś dwa lata temu. Co prawda nie całkiem za darmo ale 2zł to prawie jak za free. Te 2zł to chyba było za wjazd a nie za godzinę ale nie pamiętam dokładnie.