Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 356
@Fucktyczniee: przecież zielona nie ma wad, zostajesz geniuszem w informatyce bioinzynieryjnej czy jak tam nazwać neuralink. Dostajesz powalony hajs za rozwój technologii, patenty albo własną firmę. a sam system który opracowałeś konwertuje impulsy mózgowe na mowę, więc sam możesz być niemową ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@SGTIHALIT: Zdaje mi się, że rozwój takiej technologii jednak trochę trwa, a większość specjalistów w tej branży jest bardzo utalentowana w większym lub mniejszym stopniu. Jesteś pewny, że jeden geniusz więcej rozwiąże wszystkie bariery technologiczne?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Fucktyczniee: nie wiem, zależy jak bardzo genialny by był, poza tym nigdzie nie jest określone czy zostajesz geniuszem czy nadczłowiekiem w danej dziedzinie, poza tym to głupia zabawa. Więc tworzę teorię tak żeby #!$%@?ć mistrza gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SGTIHALIT: Nigdzie nie jest też określone, że wybierając zieloną kapsułkę możesz też samemu wybrać tę dziedzinę specjalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fucktyczniee: Proste, że niebieska. Darmowy hajs a ja i tak sam nie przycinam włosów na głowie. Nie ma problemu, żeby za ten szmal znaleźć kogoś, kto ogoli za mnie nawet inne partie ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fucktyczniee: różowa sztos. Jako że osoba aseksualna nie czuje potrzeby seksu to nie będziesz się uganiał/a za dupami tylko weźmiesz się za siebie. Przy tym wszyscy do Ciebie wzdychają wiec poziom trudosci spada drastycznie :)
  • Odpowiedz