Wpis z mikrobloga

@Shatter Dobra zakładajmy że nawet te twoje warunki są prawdziwe, że po 1. Geniusz może być tylko naukowy 2. Einstein i inni mają autyzm domniemany To nadal jest to najgorsza opcja. Skoro ci wszyscy wielcy geniusze naukowi jak Einstein Newton i inni zachowywali się tak, że ludzie myślą, że mieli autyzm, to nadal jest to #!$%@?. Nie ma to znaczenia czy chcesz to nazwać autyzmem czy nie, nadal tacy ludzie są
  • Odpowiedz
@Shatter Elon Musk nie jest geniuszem, on jest zwykłym biznesmenem. Udało mu się z stworzeniem i sprzedaniem paypala, przez co miał hajs na inne biznesy, żadnym geniuszem ani naukowcem nie jest, zwykły biznesmen.

Już ci pisałem że uznajemy twoją wersje, że nie mają autyzmu, przestań klepać non stop to samo i czytaj ze zrozumieniem. Nie chce mi się szukać dowodów czy jakkolwiek potwierdzać, w szczególności że to nie ma znaczenia w
  • Odpowiedz
@Shatter no co odkrył ten Musk? Jakie osiągnięcie naukowe on dokonał w tym świecie technologi? No nic, w jego firmie spacex eielu naukowców dokonało może i odkryło coś w świecie technologi, lecz on sam tylko i wyłącznie założył kilka firm.

Nadal gadasz nie na temat, mam #!$%@? na ten autyzm, nazywaj to jak chcesz, czy to nazwiesz autyzmem czy bycie dziwakiem mi to bez różnicy.
  • Odpowiedz
@Shatter
Musk miał dużo szczęścia, naprawdę dużo i dostał dobrą ofertę, a potem pieniądze dobrze wykorzystał. Stworzył tego pay pala z kolegą, co zrewolucjonizowało bankowość, nie da się tego powtórzyć z aktualnie dostępnymi zasobami, więc nawet gdybym miał szczęście, to nie zdobyłbym takich pieniędzy z nikąd. A bez pieniędzy nie założę firmy, proste.

Pozatym nie chciałbym prowadzić firmy, nie interesuje się programowaniem, oraz nie lubie mieć za coś odpowiedzialności, więc tym
  • Odpowiedz