Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Adom007: a co powiecie na otwarcie świątecznego, nostalgicznego wykopowego serwera CS 1.6? ( ͡ ͜ʖ ͡) Bawilem się w to kiedyś, myślę że da rade ogarnąć temat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hyperlast: Mordo jeszcze pytasz jak tu tyle ludzi płacze i tęskni za tymi czasami? Jak tylko potrafisz masz czas i motywacje to śmiało
( )
  • Odpowiedz
@Adom007: Pamiętam że mną jednym serwerze kiedyś przed świętami był event i można było zdobywać różne "itemy" w diablo modzie. Wystarczyło usiąść na butelce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adom007: Nie wiem czemu, ale jak to przeczytałem, to od razu mi się skojarzyło: "[Chciałbym wrócić do czasów, gdy] znowu będziemy popijać Bacardi
W klubie ze szklanki
Gdy na parkiecie nasze fanki
A na głośniku Nicki i Cardi".
  • Odpowiedz
@Adom007: OPie, ale mnie feelsy dopadły... Każdy w swoim życiu miał takie dni, które z jakiegoś powodu zapadły mu w pamięci. Ja doskonale pamiętam powrót do domu z klasowej wigilii (generalnie miałem przezajebistą klasę!) i odpalenie CSa. Na jednym z serwerów była poniższa mapa + wszystkie mody związane ze świętami - roundsound świąteczny, zamiast granatów to śnieżki, bronie świąteczne itp. Ech, fajne to były czasy.
Kirchhoff - @Adom007: OPie, ale mnie feelsy dopadły... Każdy w swoim życiu miał takie...

źródło: comment_1633865401MdHi5zPmoobkB8JyfUowKL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Czart_: Jeśli ktoś chciałby przeżyć choć namiastkę tego i być może przypomnieć sobie parę nutek, to polecam wejść sobie na Chomikuj i wyszukać frazę "roundsound"- ludzie często uploadowali tam swoje foldery z zainstalowanym CS'em, wraz ze wszystkimi ściągniętymi mapami, modelami i między innymi nutami na koniec rundy
  • Odpowiedz