Wpis z mikrobloga

Panie Mirosławie,
co by Pan zrobił, gdyby się Pan dowiedział, że karty graficzne zdrożały o 4% w 4 dni przez tych je*anych górników? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla wykopka zakup nowej karty to nadal za wysokie progi.

Przed chwilą widziałem też jak ktoś kupił RTX 3090 za 12400 mimo iż była dostępna tańsza wersja. W każdym razie mamy kolejne chwilowe wzrosty cen kart.

Chodzi mi też po głowie sprzedaż moich kart jakoś w połowie listopada i ponowne odkupienie w lutym/marcu jak już wejdzie ETH 2.0 i wyklaruje się sytuacja opłacalności kopania oraz tego co kopać. Póki co nie narzekam bo Ether ładnie zdrożał

Obserwuj/czarnolistuj #wykopkopiekrypto

#gpuacl #kryptowaluty #ethereum #ethereumclassic #ravencoin #eth #etc #rvn #kartygraficzne #gpu #kopaniekryptowalut #mining #komputery #nvidia #amdrewards
cranberry250 - Panie Mirosławie,
co by Pan zrobił, gdyby się Pan dowiedział, że kart...

źródło: comment_1633713232jKU1J2JUMP8CDOkuUKQHKY.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cranberry250: dziś. dziś ku.wa. Dziś myślałem że złapałem pana boga za nogi. W czasie pracy robię krótką przerwę na internety. Wchodzę na pepper. GTX 1650. 700zł. oleole.pl O ja ku.wa pie.dole, to było najszybsze założenie konta ever w mojej internetowej karierze. Klikam dodaj do koszyka. Nie mogę dodać do koszyka ( ͡° ʖ̯ ͡°) wchodzę na pepper, piszą że wyprzedane ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
Kup sobie RTX 3060 12GB albo RX 6600 XT. Obecnie chyba najlepiej wycenione karty do typowego grania. 3000 to nie jest dużo jak na dzisiejsze czasy. Albo jedź do Warszawy do tego media expert i spróbuj coś upolować w promocyjnej cenie :)
  • Odpowiedz