Wpis z mikrobloga

@well_being: u naturalnej osoby może tak być, jeśli ma więcej enzymu aromatazy i predyspozycje do mniejszej liczby receptorów androgen owych w tych okolicach. Widziałem przypadku z lekkimi prążkami na dupie czy pociętymi dwójkami a tym, ze jedna osoba miała nadal boczki (a np. dół brzucha z żyłami), druga na odwrót brak boczków i fałdkę na dole brzucha; trzeci na odwrót. Skrajnie nisko na brzuchu - wyżylony, brak boczków, d--a też
  • Odpowiedz
@Kasahara: ten gość właśnie ma skórę jakby kiedyś był otyły i taka ogólnie trochę zwiotczała została. Żyły oczywiście korelują z suchością ale nie są najlepszym wyznacznikiem niskiego bf, grubość fałd możliwych do złapania - jest
Niektórzy są znacznie bardziej żylaści z natury

Może są jakieś rzadkie przypadki, ale jak ktoś jest naprawdę szczupły to ciężko znaleźć fałdę grubszą niż ~6mm gdziekolwiek więc wątpię żeby w takiej sytuacji miał np. boczki
well_being - @Kasahara: ten gość właśnie ma skórę jakby kiedyś był otyły i taka ogóln...
  • Odpowiedz
@well_being: no tylko ja to macałem sobie na żywo jak innych klientów czy bawiłem się fałdomierzem :), tłuszcz jak c--j a nie sam z------a skóra i kilka razy tak się spotkałem. Na całym ciele było do złapania jak papier nawet przy dupski i cyk boczek. Oprócz tego analizuje dexa skany (ofc nie są idealne), które idealne nie są klientów i potrafi być np. 5 % BF wszędzie oprócz strefy problematycznej,
  • Odpowiedz
@Kasahara:

które idealne nie są klientów i potrafi być np. 5 % BF wszędzie oprócz strefy problematycznej, gdzie siedzi np. 9-11 %. Nie jest to coś częstego ale istnieje jak najbardziej i nie koniecznie musi to być brzuch, u innego z predyspozycją będzie to zalana jak s-------n d--a przy skrajnie niskim odtłuszczeniu innych partii.


Cholera to o mnie (,)
Co polecasz takim osobom?
  • Odpowiedz