Wpis z mikrobloga

Ze spraw zupełnie nieistotnych to kiedyś szkalowałam tu apaszki i w tym wpisie chciałabym za to bardzo przeprosić.

Ze spraw bardziej istotnych to dostałam zwrotkę z poczty i chyba można uznać, że żaden już ze mnie członek #swiadkowiejehowy - chyba, bo jacyś ludzie do mnie dzwonili i z ich poważnego tonu wnioskuje, że ktoś mi chciał może komitet sądowniczy przez telefon odstawić, ale wzięło i rozłączyło połączenie, a telefon nie zadzwonił drugi raz, zatem całkowitej pewności nie mam i już nie bardzo mnie to interesuje.

To tyle. Miłego weekendu! ()

Żeby dopełnić formalności #atencyjnyrozowypasek #modadamska
puddin - Ze spraw zupełnie nieistotnych to kiedyś szkalowałam tu apaszki i w tym wpis...

źródło: comment_1633693990z1xuNLRqMtoWKA4Bia9rAd.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Dzikus_Z_Detroit: W praktyce to w sumie nie wiem, nie miałam, ale wygląda to tak, że jak chcą Cię wywalić, boś grzesznik, to idziesz na dywanik i grupka podstarzałych panów pod krawatem zadaje Ci osobiste pytania i usiłuje naprostować, a jak sam chcesz sobie iść, to też Cię na dywanik biorą i tak samo usiłują naprostować ¯_(ツ)_/¯ w moim przypadku pewnie chcieli zapytać czy to na pewno ja list wysłałam i czy
  • Odpowiedz
@puddin: No to nieźle :D chyba przez dłuższy czas nic tam się nie zmieniało. Wszystkie te religie i sekty próbują zrobić papkę z mózgu. Możesz kontaktować się z innymi wyznawcami? Czy wymazali Cię jak Jeżowa ze zdjęcia? :D
  • Odpowiedz