Wpis z mikrobloga

@ye88: Mo problem z jego utworami jest taki, że nie mogę zrozumieć większości tekstu. I generalnie chyba ten typ rapowania w ogóle mi się nie podoba. Ultra-fajny przekaz (jak to mówią Ci co to promują), ale tak niezrozumiały, że osobie która nie siedzi w tych klimatach nie będzie się chciało tego odszyfrowywać :D
  • Odpowiedz
@MikiGRU: daj jakiejś muzyki, która nie jest gównem dla dzieciaków.
I dlaczego bycie muzyką dla młodego odbiorcy jest jakąś inwektywą? Zdajesz sobie sprawę, że w zasadzie każdy kultowy utwór w historii muzyki rozrywkowej był w pewnym momencie gównem dla dzieciaków? Bitelsi, Nirvana, Metallica, Eminem, Elvis, Prince, Mj, David Bowie, Bob Dylan, Rolling Stones, Pink Floyd - każdy z tych wykonawców zaczynał od tego, że jarał się nim przede wszystkim młody
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz Chopin, może być? xD

Kim inny jest młody odbiorca a co innego dzieciaki po 12 lat

Ty właśnie porównałeś matę do Elvisa, Nirvany i Eminema? xDDD

Nie mamy o czym rozmawiać jak nie widzisz różnicy w kunszcie muzycznym, nie mówię o popularności
  • Odpowiedz
@MikiGRU:

Chopin, może być? xD

wyraźnie pisałem o muzyce rozrywkowej, a poza tym w swoich czasach wielcy twórcy muzyki klasycznej też często spotykali się z ostracyzmem w czasach w których tworzyli, istniały wielki międzypokoleniowe spory na przełomach różnych epok w muzyce i sztuce w ogóle, romantycy np. nienawidzili twórców epoki klasycyzmu i to z wzajemnością

Kim inny jest młody odbiorca a co innego dzieciaki po
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz dobra, dobra filozofie, ja wiem o co ci chodzi i nawet nie chce mi się rozpisywać na temat tego wywodu

To że coś jest słuchane przez młodych ludzi nie dyskredytuje tego, ja to wiem

Jednak mata i young leosia to dla mnie jak trudne sprawy wśród produkcji filmowych. Każdy ma inny gust i niektórym trudne sprawy bardziej się podobają
  • Odpowiedz
@MikiGRU:

Jednak mata i young leosia to dla mnie jak trudne sprawy wśród produkcji filmowych. Każdy ma inny gust i niektórym trudne sprawy bardziej się podobają


nie, ani mata ani leosia nie są jakimiś trudnymi
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz mordo, nie chce mi się tego czytać nawet

Ja Ciebie nie przekonam a Ty mnie, dla mnie to g---o a la trudne sprawy, dla Ciebie wartościowa muza, pójdziemy teraz w swoje strony, pozdro
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: odpisałeś nie do tej osoby. Tak, nie trafia w bit. Potrafi seplenić. Ma słabą dykcję. Źle płynie po bicie. Jego teksty są słabe, proste, jednoliniowe. Źle składa wersy.
Podsumowując, jest słaby technicznie i jego teksty są na miernym poziomie.
Żadnych głupot nie wymyślam i nie muszę sobie niczego racjonalizować xD
Chłopak jest z dobrego domu i zaczął coś tam nawijać. A że komfort życia się poprawił, to dzieciakom taki
  • Odpowiedz