Wpis z mikrobloga

@Blvcksxv: ja dlugo korzystalem z iphone se i wymienilem w tym roku na se2020 i dla mnie jest git. 6s jest podobny bardzo do starego se wiec nie bedziesz musial sie w zasadzie do niczego przywyczajac a dla mnie smiga az milo. Polecam Zygmunt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałbym obecnie coś na androidzie, zmęczyło mnie używanie IOS tyle lat. Fajnie jakby ten telefon wytrzymał chociaż te 3 lata.

@Howard_Roark, już jest ciężko, bateria mało co trzyma, zacina się klawiatura podczas pisania smsów itp.
Ogólnie wolałbym tylko nówki i z polskiej dystrybucji. Tak podczas 5 minutowego riserczu w pracy rzuciło mi się w oczy: POCO X3 PRO, ONEPLUS NORD CE 5G,Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Jakaś opinia na temat tego sprzętu?
Całkowicie wypadłem z rynku smartfonów, od 6 lat posiadam wysłużonego już iphona 6s. Co obecnie polecilibyście do około 1500zł?


@Blvcksxv: pamiętaj, że jak kupisz Xiaomi i inne tego typu to 2 lata i masz po aktualizacjach. Modele z 2019 nie dostały już najnowszego Androida. Moim zdaniem - kasa spuszczona w kiblu.

Zresztą to nie bait? Nie słyszałem nigdy żeby ktoś powiedział "dajcie mi Androida, zmęczyło mnie używanie iOS tyle lat" albo
@Silvestre_Cucumeris co w tym dziwnego? Wole asystenta Google zamiast siri, chciałbym sobie skonfigurować smarthome i na androidzie jest to sprawniejsze. Używając iOS jest się zmuszonym używać infrastruktury Apple co przestało mi pasować.