Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać nie ma nic gorszego niż łysiejący przegryw noszący gniazdo albo zakola wielkości lotniska na głowie. #!$%@?, jest XXI wiek i higiena osobista powinna być prawnie wymagana. W takiej sytuacji albo się golisz na łyso albo jak masz kasę to robisz przeszczep ale przestań #!$%@? obrażać uczucia estetyczne reszty osób.

Potem jeszcze taki sra że niby to przez geny ma #!$%@? życie, że jakby nie był łysym czy zakolakiem to na pewno by poruchał. Taa jasne.

#przegryw #incel #bekazprzegrywow #lysienie #antyprzegryw #niebieskiepaski
  • 10
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Mysle ze glownym problemem jest pochodzenie gdybym byl anglikiem albo sniadym ksieciem to p0lki by sie same do mnie kleily ale jako ze jestem tylko polakiem to jestem traktowany jak zyd za okupacji.I nie jest to tylko moje prywatne wynaturzenie bo znam mezczyzn z zagranicy ktorzy mieszkaja w polsce i wiem jak to wyglada
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Z Ukraina wiaze sie ciekawa historia mianowicie Ukraincy nienawidza Polakow i niektorzy sie z tym nawet nie kryja,znam ludzi ktorzy byli na ukrainie i byli tam atakowani po tym gdy lokalna ludnosc dowiedziala sie o ich pochodzeniu.Poza tym to jakis mit ze niby Ukrainki chca Polakow bardziej Rosjan albo Mezczyzn z krajow bloku zachodniego