Wpis z mikrobloga

Hej,

Czy takie kursy są faktycznie cos warte?

Pracuje w korpo, na kompie excel itp, probowalem w programowanie pare lat, to nie dla mnie.
Bardziej bym sie odnalazł testując te aplikacje - tak mi sie przynajmniej wydaje.
Czy wg was warto iśc w taki kurs? Można znalezc po tym prace?

#it #tester
Makiner - Hej,

Czy takie kursy są faktycznie cos warte?

Pracuje w korpo, na kom...

źródło: comment_1633675429CAxPbuBB07l4kQBBwasCQS.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makiner: udemy, utest, ogarnij jire, SQL, ISTQB, najlepiej zrób sobie certyfikat (jakieś 7 stówek), angielski ogarnij w tym zakresie, postman, później trochę selenium choć to dopiero przy automatyzacji. Pół roku i wysyłaj CV
  • Odpowiedz
@Annonekk: na udemy robilem jakies kursy, angielski umiem, techniczne slowka itp. Na jira wiem jak wystawiać tickety. Nie wiem jak rozwinac ta wiedze dalej. A da sie znalezc dobra prace z tymi umiejetnosciami o ktorych piszesz?
  • Odpowiedz
@Makiner: przecież Ci napisałem od czego zacząć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Przecież nie chcesz się tego uczyć dla papierka ale po to żeby mieć kozacką robotę, a info o robocie masz w ogłoszeniach o pracę, możesz też iść na kilka rozmów kwalifikacyjnych i dopytać szczegółowo czego potrzebują
  • Odpowiedz
A jeżeli najbardziej zmotywuje mnie ten kurs na codersLab ktory konczy sie egzaminem ISTQB to moze warto w to isc? Wydaje mi sie ze latwiej mi bedzie jak ktos mnie przez to poprowadzi niz samemu tego wszystkie szukac.
  • Odpowiedz
@Annonekk: Dzieki, sprobuje. W mojej pracy czesto powstaja nowe aplikacje które testuje, ale to poprostu wylapywanie bledow i zglaszanie ich. Dlatego pomyslalem ze moze bym poszedl w tym kierunku.
  • Odpowiedz
W mojej pracy czesto powstaja nowe aplikacje które testuje, ale to poprostu wylapywanie bledow i zglaszanie ich.


@Makiner: czyli już jesteś testerem manualnym tylko nie masz tego na umowie, wpisz to sobie do CV a od jutra możesz zacząć robotę w innej firmie
  • Odpowiedz