Wpis z mikrobloga

@Makiner: pół roku się przysiądź i na którejś rozmowie znajdziesz pracę. Ja miałem rozmowę po dwóch miesiącach jak zacząłem wysłać CV. Póki co zawiesiłem poszukiwania bo mam inne rzeczy na głowie
@Makiner: a tak z perspektywy osoby z branzy, a nie przemadrzalego wykopka - mój kolega dzieki temu i istqb dostał swoja pierwsza prace, bo po prostu wybijał sie czyms ponad innych ogrodnikow/magazynierow/klepaczy excela, takze warto sie zastanowic czemu akurat ciebie z np 40x chetnych wybierze pracodawca? co nie znaczy ze mozesz sie wybijac tym za free np znajomoscia js/pythona, query statements, znasz siebie najbardziej i wiesz, czy bedziesz w stanie w
zacznij od tego :

https://www.youtube.com/watch?v=IjCno7Ftzrg

A na powaznie tak jak wyzej pisali, syllabus istqb i zaznajomienie sie z tym jak to wyglada od strony metodycznej. Sporo ludzi z ktorymi gadalem i im pomagalem wejsc w temat ma dosc plytkie zrozumienie tego na czym polega dokladne testowanie, i ze nie konczy sie tylko na samym uzywaniu aplikacji.

Sprawa numer 2 to ze jesli sie chcesz rozwinac, to zacznij sie pokątnie uczyć języków programowania