Wpis z mikrobloga

@methanex: generalnie z każdej marki może trafić się coś nieciekawego i szybko skrzywić. Warto jednak zastanowić się nad takimi markami jak: TRW, ATE, Zimmerman, Textar... Ciekawą opcją są też tarcze od Mikody z serii GT. Nawiercane i nacinane, dość wytrzymałe i lepsze niż zwykła seria Mikody. Korzystałem z różnych marek z różnym skutkiem, zdarzało się, że i TRW po 3 miesiącach było krzywe, a Mikody GT przejeździły u mnie dobre 1,5
@aczytowazne111: Jakby z Twoich polecanych firm zrobić zadanie dla przedszkolaków żeby wykreślić to co nie pasuje to jest to zimmmerman.. przecież to jest kilka klas niżej od reszty co wymieniłeś :P maxgear równie dobrze mogłeś wpisać Daco itd czyli ta najniższa półka.
Zabrakło z kolei Ferodo, Hella, ta sama półka cenowa.
@r5678: z ferodo nie miałem styczności, podobnie nigdy nie słyszałem, żeby ktoś wrzucał tarcze helli, więc ich nie polecam. O zimmermanie ciekawa opinia, na pewno cenowo nie stoi na tej samej półce, co maxgear czy daco, a nawet jest droższy od zwykłych trw lub ate. Po czym wnioskujesz, że to tak słaba jakość?