Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sobie ponarzekam na świat.
Kuwa, poznaję dziewczyny tak trochę dla sportu, trochę dla podbicia skilli socjalnych. Staram się nie angażować. Rozpocząć rozmowę, pociągnąć parę minut nie mam problemu. Dostać kontakt trochę trudniej, ale też rzadko pytam.

Wczoraj miałem za to sytuację, która mi nie chce z głowy wyjść. Przedwczoraj byłem z kolegą w barze z grami. Posiedzieli, pograli, pogadali. Musiał wyjść wcześniej, mi się nie spieszyło, herbata jeszcze do dopicia była. Zagadałem do jakichś trzech dziewczyn, czy grają w mortal Kombat, bo akurat przy tej konsoli stały. Wyszło, że szukają stolika, to je zaprosiłem do siebie. Coś zaczęliśmy gadać. Potem zrobiłem czytanie z dłoni (nie wiem jak, ale to działa). To i się fajny kontakt fizyczny złapał. Ogółem studentki pierwszego roku. Te czytanie + jakieś inne śmieszne rzeczy - w sumie jedną z nich trzymałem za rękę z pół godziny, gadając o emocjach. I nie, nie na siłę. Coś tworzy, więc poprosiłem, żeby mi puściła sygnał i kolejnego dnia coś wysłała. No i fajno.
Do nich przyszły jeszcze znajome, ja poszedłem do baru. No papa ogółem.

Kolejnego dnia piszę, żeby mi coś wysłała z tej swojej twórczości. Cisza 5 godzin. Piszę, czy wszystko ok. Dalej cisza. No już mi nie pasowało, ale wieczorem po treningu sobie zadzwoniłem, żeby mieć sytuację czystą. Poczta głosowa. Hmmm... Przełączyłem kartę, żeby sprawdzić, czy nie zablokowała. Sygnał jest, więc zablokowała.

No i kurna. Wiem, że dziewczyna młoda, to i niedojrzała. Ale znowu mi się kompleksy odpaliły w kwestii wyglądu.
172 i łysy łeb.

Mam kolejny raz wrażenie, że póki jestem i czaruję, to działa. Jak odejdę, nadchodzi refleksja i czar pryska.

Tak se narzekam tylko.
Ale nie cierpię ghostingu.

#gownowpis #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615f178bca8663000bf0b329
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przeczytaj mój ostatni wpis na mirko, laska po dwóch wieczorach bajery z super reakcjami(opinia moja i świadków) po drugim wieczorze odpisuje raz na dobę(na ten moment chyba 36 godzin czekam aż wyświetli wiadomośc, już się nie łudzę xD na koniec planuje wyslac sms z zapytaniem xo nie zagralo ze taka olewka ciezka
Tak to już z nimi jest po prostu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz