Wpis z mikrobloga

@mike-mo: Co Ty w ogóle pieprzysz? Czy rozumiesz w ogóle czym jest traktat lizboński? Jeśli nie, to sobie najpierw zobacz, zapoznaj się i wtedy się wypowiadaj. Zwłaszcza sobie prześledź demokratyczne podstawy tego traktatu, który jest "aktem zmieniającym niektóre zapisy traktatu o unii europejskiej" odrzuconego przez Irlandię w referendum w 2008 roku. https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/21979,irlandia-odrzucila-w-referendum-traktat-lizbonski.html
  • Odpowiedz
ahahahahahahahahahaha
Ja #!$%@?, gościu, wooow, WOOOOOW. Dobrze, że siedzę, bo bym się #!$%@?ł od razu chyba.

Odrzucili, wprowadzono nic nie znaczące poprawki i kazali głosować raz jeszcze. Od kiedy to referanda dotyczą skomplikowanych przepisów, a nie samej istoty czegoś? Czy Ty rozumiesz, że oni nie przyjeli do wiadomości faktu odrzucenia tego traktatu i po prostu kazali zrobic reasumpcje głosowania? #!$%@? DOUCZ SIĘ.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: Dla mnie to nie jest problem. Jestem zwolennikiem wyjścia z UE od czasu... no właśnie od czasu, gdy w sprawie tego traktatu wyszło na jaw, o co chodzi w tym projekcie tak naprawdę i do jak niedemokratycznych metod posuną się unijni federaści, żeby osiągnąć swoje cele. Traktat lizboński w sposób praktyczny pozbawia Polskę suwerenności (inne kraje też, z wyjątkiem Niemiec).
  • Odpowiedz
Dla mnie to nie jest problem. Jestem zwolennikiem wyjścia z UE od czasu... no właśnie od czasu, gdy w sprawie tego traktatu wyszło na jaw, o co chodzi w tym projekcie tak naprawdę i do jak niedemokratycznych metod posuną się unijni federaści, żeby osiągnąć swoje cele. Traktat lizboński w sposób praktyczny pozbawia Polskę suwerenności (inne kraje też, z wyjątkiem Niemiec).


@szczesc_borze: Konfederaci jesteście żałośni z tym antyunizmem. Oddałbym całą suwerenność
  • Odpowiedz
@szczesc_borze: To są problemy powstałe m.in. przez wyjście z UE. A ich istniejące problemy tylko się pogłębiają. Już teraz większość Brytyjczyków źle ocenia Brexit i nic nie zapowiada, że będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@szczesc_borze: No to ciekawe czemu kraje Bałkanów tak bardzo chcą przystąpić do Unii. Czemu Chorwacja to zrobiła. Przecież mogliby zachować mityczną suwerenność i żyć sobie jak bogacze ze Szwajcarii i Norwegii, bez unijnych wymogów. Widocznie samych debili za polityków mają. Pewnie brakuje im takich rasowych liderów jak Grzegorz Braun.
  • Odpowiedz
@Adrian23: Hajs. Otwarte rynki - przepływ ludzi i towarów. Czyli to wszystko, co było pierwotnym powodem powstania EWG. Dla nich to szansa rozwoju, bo zanim dobiorą się do nich od strony społeczno-kulturowej - minie wiele lat. My też widzieliśmy tylko pieniądze i odgrodzenie się od wschodu. "Powrót do europy" - jakbyśmy kiedykolwiek z niej wyszli...

To polityczna poprawność, kształtowanie tzw. "wartości europejskich" jest przyczyną dla której ten projekt upadnie. Lewactwo
  • Odpowiedz