Wpis z mikrobloga

Mam prośbę, czy macie jakieś streamy nagrane z wideorelacji po ostatnim rajskim?
Moglibyście wrzucić? ( nie chodzi mi o odpadniecie Wiki, to jeszcze widziałam)
Jak mam wolna chwile i odpalam playera to lecą stare powtórki sprzed rajskiego :(
Albo napiszcie po prostu proszę jak nastroje teraz w hotelu z nową i jaki stosunek do niej maja uczestnicy a jaki Wy. Poczytam w przerwie i proszę nie piszcie Sokratesem bo ja emocjonalnie wypruta jestem, mile widziane sarkazmy, wulgaryzmy i linki ( ͡° ͜ʖ ͡°) możecie mi tez podrzucić ogórkową, kapuśniak albo pierogi xD
Z góry dziękuję

#hotelparadise
  • 20
@Opportunist: hm , nie był () on jak dla mnie był od początku słodkim, naiwnym dobrym dzieciakiem, zajaranym i podnieconym ciałem Wiki. Marzycielem, który chciał wierzyć, że chwycił Boga za ogon, a jak go już trzymał to nie uwierzył, że mu się to udało. Stracił wiarę sam w siebie, a nie w Wiki. Bolesne! Śmieje się z niego, ale szczerze to mi jego tez żal.
My po
@Rosalinea: Sos przepychota, ale już mi się przejadł()ileż można.
Paluchów nie da się doczyścić jeśli co kilka dni masz na RODOS zagon maślaków do obrobienia. Nie ma jak się poruszać jak ich wcześniej nie pozbierasz.()Tak to jest jak szkoda wyrzucić, no ale co zrobić....
Tak więc częstuj się do woli. A najlepiej jakbyś tak co parę dni wpadła i je sobie pozbierała XD
Pobierz crazy_frog - @Rosalinea: Sos przepychota, ale już mi się przejadł(-‸ლ)ileż można. 
P...
źródło: comment_1633627060i0TDDmoQygUFrTSLb52rJD.jpg
@crazy_frog: ja jestem zajaraną grzybiarą i mam na tym punkcie fiijoooolła. U nas grzybów na chwile obecna brakło (,)
gdzie te cuda rosną ?

Kurde ..... musimy chyba tag zmienić
Pisz na priv.... jak zawsze
@crazy_frog: a jebnąć Ci?
O rejony PL się pytam a nie lokalizacje google maps.
opportunist to mega osobowość, nie tylko tego tagu, tylko tak zwyczajnie po swojsku i życiowo i żeby było śmiesznie ja po kilku latach wróciłam tu jako zielonka i wylądowałam u opportunist na starcie na czarnej liscie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mega co? A gdybym tylko mogła to chciałabym żeby była moja siostrą
Luz
@Opportunist: O! ta co niby chłopów nie lubi a za chłopem się ogląda a nie za grzybami XD
Jak by Ci rakieta wylądowała prawie na czubku sosny też byś wlazła bo jak ją ściągnąć? a dziecięcie wyje!
Się łapie za pień, się wspina po pniu do pierwszej gałęzi, żeby dostać ręcyma, podciągnąć się i hajda! potem z gałązki na gałązkę do góry aż do prawie czubka bo tam się franca zawiesiła.