Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majtkomat-kategoria-kawior: Ciężko może Ci być. Pewnie niewielka poprawa jest możliwa, ale jeśli chcesz czegoś więcej to ¯\_(ツ)_/¯

Ale tak czy siak polecam hiit, np bieganie czy airbike. Jak to wrzucisz przed każdym treningiem po 5 min i ze 2-3 w tygodniu po treningu trochę dłużej to bardzo szybko zobaczysz poprawę, siła nie powinna spadać szybko, tym bardziej jeśli nie jesteś bardzo zaawansowany.
DywanTv - @majtkomat-kategoria-kawior: Ciężko może Ci być. Pewnie niewielka poprawa j...

źródło: comment_16336220497qT5mjDneITTpDnZ7GCK0U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ciężko może Ci być. Pewnie niewielka poprawa jest możliwa, ale jeśli chcesz czegoś więcej to


@DywanTv: Myślisz że nie zauważyłby dużej poprawy gdyby zredukował kilka kg tłuszczu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Michuy: Samą redukcją myślę że dużej różnicy by nie było. Te 5 kg rozłożone na całym ciele to niewiele. Ale też pytanie czy op siada 100 kg czy 250. Im mniej tym myślę że więcej treningu kondycyjnego może robić bez utraty siły.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maze: Oj nie. Ja już robiłem z ziomkami kto wygeneruje więcej W i kto przejedzie dalej przez 6 minut. Po tym drugim prawie umarlem xd
  • Odpowiedz