Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#januszebiznesu #zalesie #bekazpodludzi #prawo #kawalerski
Byłem na kawalerskim ostatnio i jak zobaczyłem jak ludzie potrafią nonszalancko prowadzić biznes to jest jakaś masakra.
Jedną z atrakcji był PaintBall
No i przed ubraniem się dostaliśmy regulamin do podpisania.
Że wchodzimy tu na swoją odpowiedzialność i nie możemy sobie rościć praw z okazji ubytków na zdrowiu.

Myślimy sobie o co chodzi, nie wiem jakieś gwoździe są w tych przeszkodach czy drzazgi.
Wchodzimy do przebieralni a tam po prostu jakiś koszmar.
Te kombinezony - każdy rozwalony rozporek. Więc żeby się zapiąć musiałeś się owinąć pasem, ale co z tego jak i tak wszystko było na wierzchu i całe ciuchy do wywalenia po akcji.
Pistolety połapane taśmą izolacyjną, wyglądały tak jakby miały wybuchnąć w ręce.

No i najlepsze, maska na twarz a mianowicie jej brak. Dostaliśmy takie okulary ochronne, najtańszy model jaki mógł być w markecie budowlanym. Taki syf że sam z nosa spadał, a wytrzymałe to tak było, że co najwyżej mógłbym tych okularów używać przy wycinaniu styropianu.

Pytamy się baby czy jest poważna i czy nie było żadnego wypadku w takich okularach.

A ona do nas z tekstem, no że był że ktoś raz zęba stracił, albo złamali mu nos - ale to tylko ich wina, bo kto normalny celuje w głowę. Przecież jest regulamin do podpisania przed wejściem.

Ale najlepsze jest to, że zdjęcia na stronie były totalnie sprzeczne z tym co było na miejscu. Tam się nic nie zgadzało.
I nie miejscie nas za jakiś cebularzy. To nie był najtańszy paintbal. Bo baba brała 150 zł od osoby za sprzęt i 500 kulek na 1h.

Gdzie u mnie w moim rodzinnym mieście chyba było za 80 zł ze wszystkim i zabawa 3 razy lepsza i organizacja.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615ee02aca8663000bf0b26e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Niezła patola. Ja jak chodzę na paintball to jebią cię od razu za zdjęcie maski albo worka na lufie jak choć o krok przekroczysz wyznaczoną linami "strefę strzelania". I bardzo im za to dziękuję.

Lubię też jak przychodzą ekipy kawalerskie, bo przeważnie jeszcze przed pierwszym strzelaniem są zrobieni jak szpadle i duszą się w maskach oraz mundurach tak, że szybko odechciewa im się biegać, a wtedy właściciel po cichu oddaje