Wpis z mikrobloga

Jak się zapomni legitymacji na oddanie krwi to te donacje przepadają? Zwykle idę mocno adhoc do jakiś ambulansów/mobilnych punktów i zapominam tego zeszyciku.

Ostatnio byłem w głownym punkcie w warszawie, chciałem uzyskać zaświadczenie o 3 krotnym oddaniu w tym roku a tam na mnie baba z mordą, że jak nie ma pan tego w legitymacji to to przepadło i nie ma w ich systemie

wtf
#krwiodawstwo
  • 8
@rdy: Lol?
A to dziwne. A oddawałes tez w Wawie?
Ja kiedys oddawalem w krwiobusie ZG, nie kialem książeczki i pozniej w samej ZG poprosilem aby miwpisali. Nie bylo problemu. Ale wiem, ze rozne województwa maja rozne systemy (niektóre te same, ale nie wszystkie) więc jesli oddawales np. w Zielonej to w Wawie nie będą tego widzieć.
@Pociongowy: no to kurde o co chodzi, 3 osoby tam mówiły dokładnie to samo na recepcji. Nie mamy pana donacji w systemie i co nam pan zrobi, nie ma legitymacji nie ma zaświadczenia XD

@CogitoViator: oddaje albo w wawie, albo w krwiobusach w okolicy wawy albo w okolicach wawy. Mam nienabite z 3 litry na legitymacji, więc troche sporo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rdy: RCKiK we własnym zakresie trzymają historię donacji każdego krwiodawcy ze względu na wyniki badań z poprzednich wizyt. Nie ma opcji, żeby nie mieli. Poproś o wydruk ogólnej ilości oddanej krwi i porównaj wtedy z książeczką. Jeśli coś brakuje, a oddajesz tylko na terenie, gdzie panuje RCKiK Warszawa to powinni Ci wpisać bez zbędnego gadania.
@KrwawyBot: no dobra, załóżmy że oddałem krew w 3 miejscach w tym roku:

Rckik Wołoska w warszawie - 1x - stemple z wołoskiej
Ambulansy w warszawie i okolicach warszawy - na zaświadczeniu do pracy jest pieczątka z Rckik Saska - 1x
Oddział terenowy z grodziska mazowieckiego - na zaświadczeniu do pracy jest pieczątka z rckik saska - 1x

Byłem na saskiej po zaświadczenie i stwierdzili że nie widzą ani jednej dotacji
@rdy: Kuriozalna sytuacja, może nie zrozumieli że mowa o donacjach w RCKiK Warszawa? Muszą mieć wszystkie donacje, te z oddziałów terenowych i ambulansów też. Zresztą donacje z innych CKiK również nie przepadły, tylko na tę chwilę trzeba samemu się fatygować o zaświadczenie/pieczątkę.
@rdy: Dzwoniłem na Saską musisz osobiście napisać do RCKiK. Poproś o informację o donacjach, jeśli masz zdjęcie pieczątki to możesz załączyć. Być może zaszła jakaś pomyłka w rejestracji. Postarają sie wyjaśnić sprawę.