Wpis z mikrobloga

Na widok jakich marek ciuchów #p0lka ma mokro? Nie mieszkam w PL więc nie wiem, a chcę tu przyjechać. Nie pytam o samochody bo wiadomo, że będzie to bmw skradzione podstarzałemu Niemcowi. Gucci to się nie opłaca nosić ze względu na ilość podróbek. Wiadomo, że bez mordy nic nie zdziałasz, ale tak po prostu mnie zastanawia jaki jest najlepszy sposób, aby okazać Julkom swoje bogactwo tak żeby nie przeszło to niezauważone. Boje się, że francuskich marek dla bogaczy p0lskie plebejuszki nawet nie rozpoznają.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #looksmaxing
  • 12
@chlopak_z_blokow: Nie ma nic bardziej wiejskiego w modzie niż ubrania z wielkim logiem żeby było widać że to "coś" Na ulicach jest tyle podróbek Calvina Kleina, Gucci, Guess, że nawet dla julek będzie to wiocha.
To co się liczy to sylwetka z dobrze dopasowanym krojem ubrań a nie metką.
I łap nonamea które dobrze wygląda
Pobierz JuanAntonioGonzalo - @chlopakzblokow: Nie ma nic bardziej wiejskiego w modzie niż ubr...
źródło: comment_1633609627ZKAnEXIGG5kwbNtxj1Fo7E.jpg
@kosmita: Racja, a to dlatego, że nauczyciele wmawiali mi przez cały okres edukacji, że bez wykształcenia i dobrych ocen będę zamiatać ulice. Trochę się przeliczyli, a ja niby nie muszę nikomu nic udowadniać, ale kompleksy z dzieciństwa zostały zwłaszcza, że nie pochodzę z bogatego domu.
ale kompleksy z dzieciństwa zostały


@chlopak_z_blokow: zamiast ulegać pokusie "pokazania się", powalcz trochę z kompleksami, wyjdzie Ci to na zdrowie. Po co chcesz imponować, i czemu czymś takim? Ludziom inteligentnym nie zaimponujesz ubiorem, co najwyżej możesz zrobić dobre wrażenie dobrym gustem (o ile go masz), a i to w ramach czystej estetyki, i też nie na każdym.
Możesz się obkupić w obciachowe "dizajnerskie" wariactwa i wyglądać jak nowobogacka pacynka żywcem z