Wpis z mikrobloga

To ja napiszę coś co zadowoli wszystkich loklanych mirków i utwierdzi ich w stu procentach, że to przekręt.

Dzisiaj zadzwonili do mnie z A-T z informacją, że nie zdążą wyrobić się przed grudniem ponieważ w hurtowniach mają opóźnienia. Powinienem dostać sprzęt 3-4 stycznia. W ramach rekompensaty dostałem upgrade ipada do wersji z LTE, ponieważ jest bardziej dostępny niż wersja podstawowa.

No cóż.. ja zdecydowałem się poczekać a szkoda bo chciałem jeszcze w
@Gracooo_7 również telefon mi dzisiaj przyszedł, nowy, wszystko ok. Jedyną uwagę mogę mieć do słuchawek, które również zamawiałem, a dopiero dzisiaj pojawiły mi się w aplikacji InPost ze statusem 'w trakcie przygotowania', pomimo wcześniejszej rozmowy telefonicznej z Panią z Artis-tech i zapewniania mnie, że zostały wysłane i dzisiaj prawdopodobnie dojdą. Gwarancję dostawy miałem do dnia dzisiejszego. Końcem końców jestem zadowolony.
Pozdrawiam
Dzisiaj dostałem swojego iPhone 13 zamówiony 3 miesiące temu z artis-tech.pl (krótko po tym jak założyłem ten wątek). Na pudełku naklejka polskiego dystrybutora. Wszystko elegancko. Była obsuwa 5 dni w stosunku do gwarantowanego i jako rekompensata otrzymałem model 256 GB zamiast 128 GB. Żałuję, że iPad mini zamówiony u konkurencji bo czekam jeszcze na niego 3 miesiące (razem pół roku).
Scamem smierdzi bo tu ludzie zero konkretów dają, żadnych dowodów zdjęć paczek czy czegokolwiek i poki co nie mam zamiaru wierzyć, chyba ze ktos rozwieje watpliwosci czyms soczystym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zamówiłem pod koniec listopada MBA i Ipada pro 11 z terminem dostawy 31 grudnia.

27 albo 28 grudnia dostałem telefon, że jest obsuwa w hurtowni i nie wyrobią się w terminie. W ramach rekompensaty zaoferowali mi upgrade ipada do wersji LTE. W rzeczywistości wersja LTE jest bardziej dostępna niż podstawowa.

28 grudnia pojawiła się też przesyłka w apce Inposta od nadawcy Artis-Tech.
Minął nowy rok, sprzęt miał dojść do 3 albo
deb_il - Ja zamówiłem pod koniec listopada MBA i Ipada pro 11 z terminem dostawy 31 g...

źródło: comment_1641627792e5KQzQNqZHVs6hNX8KyKE7.jpg

Pobierz
Proszę o info, czy miał ktoś doświadczenie ze stroną "iduplo" ? Działa ona na podobnej zasadzie, tylko telefony trochę droższe i mają masę pozytywnych opinii. Kapitał zakładowy 1,7mln. Biuro w Radomiu. Był ktoś, zamawiał ktoś z powyższej strony iphony???