Wpis z mikrobloga

Założyłem teraz konto, żeby dołączyć się do dyskusji. Od początku śledzę ten temat i należę do tych naiwnych co zaryzykowali. Sprzet miał przyjść do 31.01, nadal go nie ma. Dostałem maila jak kolega wyżej, że dostawa spóźniona o4-8dni...
Dzisiaj dzwonie na wszystkie trzy numery które mieli podane, dwa z nich wyłączone, jeden nie odbiera
Dziękujemy za troskę o realizację zamówień. Tak jak pisaliśmy na naszym profilu na Facebook'u do 4.02 kontakt będzie utrudniony ze względu na fakt, że część osób przebywa na urlopie. W związku z brakami magazynowymi w hurtowniach wysłaliśmy do wszystkich klientów, którzy mają opóźnienie w realizacji zamówień maile z informacją, iż czas dostawy wydłuży się o 4-8 dni roboczych. Dołożymy wszelkich starań żeby zamówienia zostały zrealizowane jak najszybciej. Równocześnie prosimy o kontakt tel.
również założyłam dzisiaj konto, tak jak użytkownik powyżej zamówiłam iphona i gwarantowaną datę dostawy miałam na 30.01 ;) Dostałam miala zbiorowego, że dostawa opóźniona o 4-8 dni roboczych. Przez telefon byłam zapewniana, że telefon dojdzie najpóźniej 31.01. Jak telefon dojdzie - poinformuje ;)
Szukam Iphona 13 pro i trafiłem na ich ofertę z ceną około 3,5k pln przy normalnej cenie 5,2k pln np w Apple. Postanowiłem sprawdzić na wypoku co piszą o nich i się nie zawiodłem. Firma krzak, wątek ciągnięty przez zadowolone multikonta, wszystko sielankowo, dają gratisy, upgradują sprzęty za opóźnienia, no normalnie utopia. Jeżeli ktoś w to wierzy i zamawia od nich to gratuluję.
@Babadon: ciekawe czy za tydzień będą komentarze, że te opóźnione zamówienia już dotarły. Może to też być sprytne auto uwierzytelnienie z multikont, że niby nie jest idealnie, ale sklep się niby interesuje tymi opóźnionymi zamówieniami. Do póki nie sprawdzi tego ktoś rzetelny to ciężko jest uwierzyć w taką "okazję"
@CasualMirek: Dziękujemy za wypowiedź. W zupełności rozumiemy podejrzenia, ponieważ wiele osób w naszej firmie osobiście doświadczyło "OKAZJI" ... Nie koniecznie się takimi okazały ostatecznie. Dlatego idąc za radami wielu osób, postanowiliśmy faktycznie nawiązać kontakt z osobami, które nas sprawdzą. Ostatnio podjęliśmy współpracę z kocham gotować a to dopiero początek ;). Serdecznie zapraszamy na nasz fanpage w celu potwierdzenia tej informacji https://www.facebook.com/ArtisTechPolskaT

Bardzo się cieszymy, że pomagacie nam się rozwijać i pokazujecie
Ja też poobserwuje wątek. Jestem zainteresowany zakupem iPhona i iPada i wolałbym nie wtopić pieniędzy. Ceny są rewelacyjne, kilka miesięcy oczekiwania to nie problem, tylko, żeby sprzęt finalnie doszedł...
Przypadkiem wpadłem na ten wątek i przebrnąłem przez całość, wszystkie pozytywne opinie to dziwnym trafem konta, gdzie jedyna aktywność to dobra opinia o tej firmie, jeszcze najczęściej założone 3-4 miesiące temu. No legit w #!$%@? xD

btw zakładając że z dużym prawdopodobieństwem to scam, jak później właściciele takiego syfu funkcjonują? Zamykają spółkę, ogłaszają upadłość? Nie muszą się całe życie użerać z komornikami, sądami itd? Wiadomo, że kasy mogą nachapać sporo, ale czy
Siemka, przed zakupem szukałem jakichś opinii i wyskakuje tylko trustpilot, wykop i strona na fb, zastanawiałem się trochę, ale zaryzykowałem, sprawdziłem przed tym czy rzeczywiście mają nawiązaną współpracę z hurtownią o której mówią (ALSO), sama hurtownia mi potwierdziła, że z nimi współpracują i że "Artis-tech" zamawia u nich towar, ja zamówiłem ip 13 pro maxa z fakturą, plaowaną datę dostawy mam na 24 maja, także o ile nie zapomnę to będę informował