Wpis z mikrobloga

@dbsjad: Nikt w firmie wyspecjalizowanej w hurtowej sprzedaży B2B, która zaopatruje 1/3 polski w produkty Apple nie będzie odpowiadał na pytania randoma czy jakaś firma od nich coś bierze. Ja mając przydzielonego opiekuna biznesowego i współpracując z nimi od kilku lat nie mam dostępu do ich bazy klientów i nie dowiem się niczego o żadnym innym kliencie. Wynika to z etyki biznesu, polityki firmy i prostego rachunku biznesowego- mianowicie, gdyby potwierdzili
@Osaka69: Zadzwoń i sam sie zapytaj, zanim zaczniesz sie do mnie pruć, ja przedstawiłem sprawe jasno, że natarafilem na ogloszenie takiej i takiej firmy która weryfikuje się miedzy innymi poprzez współprace z waszą hurtownią, podałem nip i nazwe i nie było problemu by odpowiedzieć mi na te pytania :)
tutaj domyślam się, że i do mnie będą komentarze, że zielonka, ale już wcześniej udzielałem się u car4vip (po to założyłem konto tak naprawdę). sam kupiłem w artis-tech maczka, bo trochę szybciej i taniej niż u pana Marka (nie licząc tych super okazji) no i w maju ma przyjść. długo zastanawiałem się czy zamawiać, ostatecznie kupiłem, oczywiście kartą, żeby mieć chargeback. po zakupie fakturę odrazu wysłali z terminem realizacji, więc jest mocny
janusz133 - tutaj domyślam się, że i do mnie będą komentarze, że zielonka, ale już wc...

źródło: comment_16443142423xHPlpalBl2vyQbFVzX2a3.jpg

Pobierz
@Crava: Bardzo prosimy o kontakt w sprawie zamówienia z naszym doradcą klienta pod nr. tel. 797784613
Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, dlatego nie możemy odpowiedzieć zbiorczo.
Za opóźnienie przepraszamy, natomiast nie spodziewaliśmy się tak dużego wzrostu zamówień.
Mnie zastanawia w sumie cena. Ludzie piszą, że zamawiali telefony już dużo wcześniej i dostali swoje paczki czyli musieli zamawiać zaraz po premierze ip13. Teraz pytanie. Skąd taka cena za sam czas oczekiwania jak zamawiając z normalnych sklepów po normalnej cenie dużo osób czekało nawet dłużej niż 4 miesiące ?
@CasualMirek: Wg mnie to te pieniądze które biorą na przód idą w jakaś krótkotrwałą inwestycje lub coś bo żaden dystrybutor nawet przy zakupi 1000 szt nie da zniżki 30% ewidentnie kasa idzie w jakieś krótkotrwałe lokaty a telefony później są kupowane w normalnej cenie i oni maja profit z tych lokat. Może to być nawet inwestycja w fotowoltaike. Generalnie jest to model piramidy finansowej
@CasualMirek: Wtedy mogą ci odmówić wysyłki sprzętu i zaproponować w najlepszym wypadku zwrot kasy. W najgorszym wypadku pozew zbiorowy i włóczenie się po sadach w celu odzyskania pieniędzy od bankruta. A wtedy to już jest batalia- okaże się ze gość ma żółte papiery i nie ma żadnego majątku z którego można ściągnąć kase. Branie pieniędzy na przód ewidentnie sugeruje jakieś działania na pobranej forsie a ten iPhone jest kupowany przez nich