Wpis z mikrobloga

dajcie jakieś porady jak polepszyć swoje życie, tylko bez coachingowego #!$%@? w stylu wyjdź pobiegać lub nalepienia kartek z drogimi samochodami na ściany, szukam czegoś co może zadziałać nie czarów kaznodzieji możecie dać też linki do stron lub polecić książki :d
  • 87
  • Odpowiedz
@ZlotyJakub: jestem facetem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeny nie można o nic spytać i poszukać porady bo od razu cie od atencjuszy zwyzywają, co mi po takiej atencji jak to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami xd
  • Odpowiedz
@morgiel: regularna aktywność fizyczna, jakakolwiek, którą lubisz. Rower, spacery, bieganie, siłownia, wspinanie. Tylko taka, co Ci dają przyjemnośc, a nie robisz ją, żeby robić.
  • Odpowiedz
@morgiel: a wlasnie nie szukaj kobiety. Szczescie to ma wynikac z Ciebie a nie z drugiej osoby. Zreszta nawet jak znajdziesz fajna loszke to np. po 3 latach sie moze zepsuc, wiec tym bardziej nie ma co uzalezniac szczescia od drugiej osoby. Ja wlasnie jak sam sie w miare ogarnalem, to wpadla locha.
  • Odpowiedz
@morgiel: Zacznij od listów moralnych Seneki, potem przeczytaj o gniewie i o zyciu szczęśliwym, potem o bezczynności i poczieszenie matki Helwii. Spojrzysz na świat i ludzi zupełnie inaczej niż dotychczas
  • Odpowiedz
@morgiel: Wysypianie sie i regularne pory snu. To serio wazne. Ustawia sie tak zegar biologiczny. Przed snem nie gapienie sie w ekran tylko tak z pol godziny, godzine przed spaniem dac oczom odpoczac. Mozna posłuchac jakiegos podcastu czy jakiejs opowiesci w jezyku, ktorego sie aktualnie uczysz czy po prostu audiobooka. Ograniczenie smieciowego jedzenia. Regularny ruch, to nie musi byc 1.5 h biegania, jakies 3 spacery w tygodniu szybszym krokiem i zrobisz
  • Odpowiedz
@morgiel: jedz kiszoną kapustę i kiszone ogórki, czosnek, cebulę łykaj wyciąg z ostropestu plamistego i kup sobie jakąś działeczkę rekreacyjną i tam postaw sobie siłownię i saunę i jacuzzi, łap słońce, pij własne winko, dobrze zarabiaj ale nic nie rób, nie siedź tyle co ja na wykopie bo to jednak nie jest zdrowe, niczym się nie przejmuj, oglądaj sobie seriale, chodź nago po domu, śpiewaj w samochodzie, rób regularne kupki oh
  • Odpowiedz
Z ulanego grubasa z kompleksami 2/10 zrobilem sie normalnym chlopakiem i to takie 7/10

(przynajmniej tak sie czuje)


@Tigermass: Nie ma takiej opcji, albo nie byłeś 2/10 albo nie jesteś teraz 7/10

mimo wszystko powodzenia, nie zawalniam nikogo, czujesz się dobrze nie będę ci przeszkadzał, ale nie przesadzaj z takim skokiem, bo jeszcze komuś takich nadziei narobisz i potem będą się bawili w pouczanie innych bo jakiś chłop z internetu poszedł
  • Odpowiedz
ja w ogóle tera szukam pracy xd ale co do tego niszczenia psychiki masz racje szkoda życia by się użerać debilami


@morgiel: jak najbardziej, ja zacząłem się uczyć, bo spodobała mi się nauka, a najważniejsze jest wg. mnie też żeby mieć "po co żyć" znaleźć jakiś swój "cel" i wymagać jak najwięcej od otaczającego nas środowisko, żeby nam było lepiej
  • Odpowiedz
@morgiel: zadbać o dietę - naprawdę pomaga.
"Robić" dobry sen, regularne pory spania, zająć się czymś, spacery, książki, siłownia, rower, nie ciągle kąkuter i Netflix.

Wg Ciebie i innych będzie to pewnie #!$%@? coachingowe.

Nie polepszysz swojego życia na raz od razu
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: ocena subiektywna, wiadomo. Różowy i koleżanki twierdzą, że byłem 3/10, a teraz 7-8/10(8 jak jestem świeżo po fryzjerze). Sama różowa przyznaje, że nie wie co widziała we mnie, bo ani wyglądu ani kasy xD
Przez 20 lat żadna sama nie zagadała, teraz zdarza się, że pisza na instagramie, mierzą wzrokiem na ulicy, próbują poderwać w klubie.
  • Odpowiedz
@morgiel: zgłębiaj temat na własną rękę, dodam tylko, że fajnie o oddychaniu myśleć w taki sposób, że wdech ma być jakby bezwysiłkowy. Nie wciągasz powietrze siłą, tylko zwiększasz objętość swojego ciała, a powietrze samo do niego wejdzie na skutek różnicy ciśnienia (większa objętość, mniejsze ciśnienie, a więc jest podciśnienie względem atmosfery). Dopiero przy wydechu spinamy się, aby się "opróżnić". Powodzenia. Mi to w DUUUUŻYM skrócie odmieniło życie.
  • Odpowiedz
@Tigermass: nie no powodzenia, można siebie ocenić obiektywnie będąc sobą, tylko trzeba mieć dystans i nie słuchać jak ktoś głupio gada, ja tam nie po to to piszę żeby kogoś obrazić, tylko żeby ludzie sobie nie wyobrażali nie wiadomo czego będąc 3/10
  • Odpowiedz
bez coachingowego #!$%@? w stylu wyjdź pobiegać


@morgiel: ćwiczenie fizyczne jest niezbędne do tego by mieć energię i mentalną i fizyczną, więc jak zaczynasz od "poradźcie co mam zrobić by nic nie robic" to kup sobie pizze i piwko i nie zawracaj ludzom głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz