Wpis z mikrobloga

dajcie jakieś porady jak polepszyć swoje życie, tylko bez coachingowego #!$%@? w stylu wyjdź pobiegać lub nalepienia kartek z drogimi samochodami na ściany, szukam czegoś co może zadziałać nie czarów kaznodzieji możecie dać też linki do stron lub polecić książki :d
  • 87
  • Odpowiedz
@morgiel: @Sn0weK: Po prostu trzeba zaczac cos robic. Ja chwile neetowalem, imprezki gierki, niby wszystko spoko, ale jednak czlowiek jakis smutny byl. Jak poszedlem do roboty (ktorej koniec koncow jakos bardzo nie lubilem) to czlowiek jakos sie ogarnal bardziej ogolnie, co chwila jakies tindery itd.
A jak juz sie wyprowadzilem to juz w ogole. Wiadomo, smutku i nieszczesc tak czy siak sie nie uniknie, ale #!$%@? 24/7 tym bardziej nie
  • Odpowiedz
teraz, bo byłem przegrywem


@Tigermass: dalej jesteś przegrywem, tylko ci się wydaje że teraz już nie

Jeśli chodzi o robienie rzeczy, to polecam ogółem nie słuchać ludzi, bo ludzie mają ograniczone rozumowanie

Są zazdrośni lub tym podobne rzeczy
  • Odpowiedz
@morgiel Najlepszą radę dał @Droden, ten portal skupia najgorsze rodzaje patologii. Bez konta będzie cię mniej kusić by marnować tu czas.

@Tigermass Ło kurde, macie kebaby 60cm i 80CM?! Też bym ważył 120kg, gdyby w pobliżu takie sprzedawali
  • Odpowiedz
@Jerry664: są i metrowe, ale w pracy mamy przerwe tylko 20min, zeby to opędzlować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zapalsobiekota: moze tak byc, ale nie czuje sie juz nim. Z ulanego grubasa z kompleksami 2/10 zrobilem sie normalnym chlopakiem i to takie 7/10(przynajmniej tak sie czuje). Znalazłem kochanego różowego. Udalo sie znaleźć w miare ok prace, uciekam wlasnie z patologicznego domu do wlasnego mieszkania. Znalazlem znajomych i
  • Odpowiedz
@morgiel: jeśli masz pomysł, aby coś zrobić, to zrób to od razu, albo nastaw budzik, żeby o tym nie zapomnieć i JUST DO IT. Nie jutro, nie za tydzień, od razu.

  • Odpowiedz
@morgiel:

1. Napraw zegar biologiczny - jeżeli masz zrobić tylko jedną rzecz z tej listy to niech to będzie to
2. "Idź pobiegać" to mem ale wysiłek fizyczny naprawdę pomaga, ja zamiast biegania preferuję rower
3. Nie #!$%@? byle czego, ogranicz przetworzone żarcie, napoje i słodycze, naucz się gotować jeżeli tego nie potrafisz
4. Nie nadużywaj kawy/alkoholu, nie pal fajek, nie wkręcaj się w narkotyki - po tym wszystkim jest ci
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: ja w ogóle tera szukam pracy xd ale co do tego niszczenia psychiki masz racje szkoda życia by się użerać debilami @Dare: nie jestem typem gadżeciarza xd @brednyk: z tym ogólnym nie #!$%@? sie to dość ogólna rada xd nasze uczucia nie od nas zależą
@Droden: @Jerry664: eee przesadzacie wykop ostro uzależnia ale po daniu kilku tagów na czarno jest to fajne miejsce xd ale czas
  • Odpowiedz