Wpis z mikrobloga

Przeszczep włosów, wydłużanie kończyn, resekcja bródki, implant szczęki, przeszczep brwi/minoxidil na ich zagęszczenie, zbadanie poziomu hormonów i w razie niskiego teścia hormonalna terapia zastępcza, siłownia, redukcja tkanki tluszczowej I BYC MOŻE będzie mieć szansę na samotną matkę 3/10 po przejściach. Z przyjemnością zobaczyłbym taką transformacje opłaconą przez tv, ale nie lepiej robić z typa frajera mimo, że każdy kto na niego spojrzy nawet jeśli nie wierzy w determinizm genetyczny wie, że it's over dla chłopa.

#przegryw #blackpill #wychodzimyzprzegrywu #bekaznormictwa #bekazrozowychpaskow #looksmaxing
c.....w - Przeszczep włosów, wydłużanie kończyn, resekcja bródki, implant szczęki, pr...
  • 83
@chlopak_z_blokow
@pi3tk
@Castries
@BrockLanders oglądałem akurat wczoraj ten odcinek i pomijając poziom żenady to normalnie było mi go szkoda. Jak można mieć takiego pecha na loterii genetycznej, nie dość że wygląd to jeszcze, zachowanie, praca, brak prawa jazdy. Ale najgorzej to mnie wkurza cała formuła tego programu. Gdyby jeszcze wzięli go na pół roku, zrobili to wszystko o czym pisze
@chlopak_z_blokow plus zajęcia z psychologiem, kimś od sv, stylisto itd to może