Wpis z mikrobloga

Przeszczep włosów, wydłużanie kończyn, resekcja bródki, implant szczęki, przeszczep brwi/minoxidil na ich zagęszczenie, zbadanie poziomu hormonów i w razie niskiego teścia hormonalna terapia zastępcza, siłownia, redukcja tkanki tluszczowej I BYC MOŻE będzie mieć szansę na samotną matkę 3/10 po przejściach. Z przyjemnością zobaczyłbym taką transformacje opłaconą przez tv, ale nie lepiej robić z typa frajera mimo, że każdy kto na niego spojrzy nawet jeśli nie wierzy w determinizm genetyczny wie, że it's over dla chłopa.

#przegryw #blackpill #wychodzimyzprzegrywu #bekaznormictwa #bekazrozowychpaskow #looksmaxing
c.....w - Przeszczep włosów, wydłużanie kończyn, resekcja bródki, implant szczęki, pr...
  • 83
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: XD
Faktycznie na tej focie z reddita jest pewna zmiana in plus ale też z lewej strony chłop ma gorszą fryzurę.
Taka twarz jak z lewej to jednak NIE JEST faktyczny problem tylko problem w głowach gości takich jak Ty.
Ja mam z profilu wyraźnie gorszy kształt głowy niż ten koleś przed operacją a ruchałem w życiu laski 7-9/10 i jakoś ani mi ani im to nie przeszkadzało.
Kiedyś nawet
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Shishu: Jak najbardziej geny nie decydują o szczęściu lub nieszczęściu w życiu, dlatego też ktoś o wyglądzie chada może być tak samo nihilistycznym filozofem we wiecznej depresji. Aczkolwiek nie da się w żaden sposób zaprzeczyć, że geny nie determinują powodzenia u kobiet. Łatwo mi gadać, że panienki to nic, że seks to takie nic, że najważniejsze są w życiu inne rzeczy, bo sam mam różową i mam seks. To tak jakby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daddyissues_: dla tego tagu dziewczyny poniżej 7/10 nie istnieją xD każdy chciałby mieć jakąś Juleczke jak Ty (xD sorry) no ale niestety tak świat nie wygląda
  • Odpowiedz
odklejeni to jesteście wy przegrywy xD nie dość, że niszczycie sobie życie to próbujecie zniszczyć je innym. Jesteście typem najgorszego syfu. Hatfu


@Shishu: po pierwsze grzeczniej chłoptasiu, bo powiem twojej mamie przy jej następnej wizycie, żeby ci dała szlaban na internet.

Po drugie to masz srogie projekcje, a nawet urojenia, jeżeli takie wnioski wyciągasz z tych kilku zdań, które napisaliśmy. Lecz się.
  • Odpowiedz
@Shishu: a #!$%@? przeglądnąłem resztę twoich wysrywów pod tym wpisem i widzę, że jesteś po prostu debilem oderwanym od rzeczywistości. Na dodatek frustratem, pewnie sam przegrywasz i się pocieszasz jakimiś bredniami, że "wystarczy uwierzyć w siebie" xD. Dobrze, że szerzących takie niebezpieczne bzdety ludzi jest coraz mniej, bo to przez was tacy, jak chłopak z tego programu, robią z siebie pośmiewisko i wpadają w jeszcze gorsze problemy. Wasze rady to odpowiednik
  • Odpowiedz
@Poirytowany2: kolejny #!$%@? nie umiejący czytać ze zrozumieniem i wyciągać logicznych wniosków z prostego przekazu. Jednak edukacja w Polsce faktycznie leży.

Gdzie tu do #!$%@? ktoś się z niego śmieje (poza pojedynczymi przypadkami, których jest mniejszość wśród kilkudziesięciu/kilkuset komentarzy)? Tak trudno odróżnić negatywną opinię o jego działaniach i zdanie o bezsensowności tego typu akcji, od atakowania chłopaka? Każdy przegryw mu dobrze życzy, bo w przeciwieństwie do takich jak wy czy prowadzącej
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: znam tego chłopaka z mojego miasta, w zasadzie to z osiedla. Żyje może w swoim świecie, ale muchy by absolutnie nie skrzywdził. To co zrobiono z niego w tym programie (zwłaszcza ironiczna pani prowadząca) jest naprawdę przykre.
  • Odpowiedz