Wpis z mikrobloga

@Niszczycielski_Muminek: stawka punktów była niższa niż zwykle. O 19 procent niższa. Czyli chcąc użyć kuponu na 50 funtów trzeba użyć 6500 punktów zamiast 8000. I tym oto sposobem udało mi się w całości pokryć koszt tego zestawu, używając wyłącznie punktów. A jeszcze trochę punktów zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby to była normalna stawka, to nie miałbym wystarczająco dużo punktów, żeby w całości pokryć koszt.
@Niszczycielski_Muminek: To znaczy wiesz. Ludzie piszą, że to jest błąd. Ale czytałem, że ma to związek z faktem, iż lego obniżyło stawkę punktową o 19 procent w Ameryce i dzisiaj przez cały dzień to samo obowiązuje w UK. Ale faktycznie jak poszedłem do sklepu i powiedziałem, że chcę użyć punktów, kilku kuponów w ramach jednego zakupu, bo jest niższa stawka punktów. To nie było problemu, żeby takie coś zrobić.
@hoppek: poza Ulysses i monetami było kiedyś coś ciekawego co można było kupić tylko za punkty? Bo póki co kiszę punkty i nie wiem czy wymieniać czy nie, a następny zakup to dopiero Batmobil za miesiąc
@CCCCC: Tak, była. Ale Amelię można było dostać do zakupów za konkretną kwotę. To nie był taki zestaw, który był dostępny wyłącznie za punkty VIP.
Ale Amelię można było dostać do zakupów za konkretną kwotę


@hoppek: Ale Amelię można było TEŻ dostać do zakupów za konkretną kwotę

To nie był taki zestaw, który był dostępny wyłącznie za punkty VIP.


@hoppek: Był

EDIT: W sensie "wyłącznie" miałeś na myśli, ze był exclusive?