Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem, że ten wpis wywoła takie poruszenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Naprawdę moim celem nie było wyśmianie tego człowieka... Ale widzę, że na portalu typu wypok przesiaduje sporo mordeczek które pracę na produkcji kojarzą z bezmyślnym napieprzaniem czegoś do czego nie są wymagane żadne umiejętności. Otóż może w jakiejś fabryce zderzaków tak to wygląda, nie wiem nie pracowałem. Nigdzie też nie napisałem, że szukamy ludzi do pracy w żabce XD

Moja praca polega na produkcji i wysyłaniu SPERSONALIZOWANYCH produktów bezpośrednio do klientów w całej Europie.
Klienci powierzają nam swoje "dane" i liczą na to, że w odbieranej przesyłce dostaną SWOJE zamówienie. Do tego wymagana jest jednak odrobina ogarnięcia czego w tym CV nie widać
RODO- mówi to panu coś panie mirku? Jasne z samego CV nie dowiem się czy osoba je wysyłająca jest złodziejem, alkusem, #!$%@? albo bije żonę w domu ale pomaga ono w odsianiu potencjalnych problematycznych osób.

7uras - Nie sądziłem, że ten wpis wywoła takie poruszenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Naprawdę moim c...

źródło: comment_1633528368BsiQobBeheiq1mNtZ99yHQ.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
PRZEPRASZAM, ŻE ZAWOŁAŁEM TYCH CO NIE CHCIELI BYĆ ZAWOŁANI MARNUJĄC 30 SEKUND WASZEGO JAKŻE CENNEGO CZASU KTÓRY I TAK ZMARNOWALI BYŚCIE NA PORTALU ZE ŚMIESZNYMI OBRAZKAMI ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@7uras nie wołaj do takich rzeczy, wpis był w miarę śmieszny ale to nie była historia na miarę zaślubin księżnej Anglii xD Tu nie było potencjału na ciąg dalszy, chyba, że ta babka by ci postawiła klocka na wycieraczce.
  • Odpowiedz