Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem, że ten wpis wywoła takie poruszenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Naprawdę moim celem nie było wyśmianie tego człowieka... Ale widzę, że na portalu typu wypok przesiaduje sporo mordeczek które pracę na produkcji kojarzą z bezmyślnym napieprzaniem czegoś do czego nie są wymagane żadne umiejętności. Otóż może w jakiejś fabryce zderzaków tak to wygląda, nie wiem nie pracowałem. Nigdzie też nie napisałem, że szukamy ludzi do pracy w żabce XD

Moja praca polega na produkcji i wysyłaniu SPERSONALIZOWANYCH produktów bezpośrednio do klientów w całej Europie.
Klienci powierzają nam swoje "dane" i liczą na to, że w odbieranej przesyłce dostaną SWOJE zamówienie. Do tego wymagana jest jednak odrobina ogarnięcia czego w tym CV nie widać
RODO- mówi to panu coś panie mirku? Jasne z samego CV nie dowiem się czy osoba je wysyłająca jest złodziejem, alkusem, #!$%@? albo bije żonę w domu ale pomaga ono w odsianiu potencjalnych problematycznych osób.

7uras - Nie sądziłem, że ten wpis wywoła takie poruszenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Naprawdę moim c...

źródło: comment_1633528368BsiQobBeheiq1mNtZ99yHQ.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Kressska: nie i mógłbym to +- uzasadnić, ale po co. Skoro teraz wiem że nie zgadzasz się z przytoczną przez mnie tezą, to temat jest oczywisty, ja twierdzę A, Ty twierdzisz B, żeby dojść do tego co jest prawdą, trzeba by sięgnąć po bardziej naukowe metody analizy, po jakieś dane statystyczne, ale wiemy że nie ma to większego sensu, dokładnie tak jak moja obecność na wykopie
  • Odpowiedz