Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem, że ten wpis wywoła takie poruszenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Naprawdę moim celem nie było wyśmianie tego człowieka... Ale widzę, że na portalu typu wypok przesiaduje sporo mordeczek które pracę na produkcji kojarzą z bezmyślnym napieprzaniem czegoś do czego nie są wymagane żadne umiejętności. Otóż może w jakiejś fabryce zderzaków tak to wygląda, nie wiem nie pracowałem. Nigdzie też nie napisałem, że szukamy ludzi do pracy w żabce XD

Moja praca polega na produkcji i wysyłaniu SPERSONALIZOWANYCH produktów bezpośrednio do klientów w całej Europie.
Klienci powierzają nam swoje "dane" i liczą na to, że w odbieranej przesyłce dostaną SWOJE zamówienie. Do tego wymagana jest jednak odrobina ogarnięcia czego w tym CV nie widać
RODO- mówi to panu coś panie mirku? Jasne z samego CV nie dowiem się czy osoba je wysyłająca jest złodziejem, alkusem, #!$%@? albo bije żonę w domu ale pomaga ono w odsianiu potencjalnych problematycznych osób.

7uras - Nie sądziłem, że ten wpis wywoła takie poruszenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Naprawdę moim c...

źródło: comment_1633528368BsiQobBeheiq1mNtZ99yHQ.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Kressska: ja popieram, gdyby to nie było tępione, to pełno osób by tak robiło.
W tym wypadku OP wrzuca śmieszny obrazek, ja plusuje, a poźniej mnie woła, bo podobno ktoś tam się zesrał.
Jeśli pozwalać na takie bezsensowne wołanie, to zaraz co drugi atencjusz będzie szukał jakiejś wymówki, tylko po to, żeby zwołać połowę wykopu do swojego wpisu.
  • Odpowiedz
@7uras: nie ma się z czego tłumaczyć, w tym cv nie razi miesiąc/dwa pracy w żabce, bo z tego co pamiętam to 18 latek, ale pola cel i umiejętności świadczące, że delikwent musi mieć ustawione przypomnienie w telefonie żeby po wdechu zrobić wydech. jego sytuacja może być smutna ale nie ujawniłeś żadnych danych wiec ¯\_(ツ)_/¯
a psycho bałwan zabawny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale widzę, że na portalu typu wypok przesiaduje sporo mordeczek które pracę na produkcji kojarzą z bezmyślnym napieprzaniem czegoś do czego nie są wymagane żadne umiejętności.


@7uras: Też ty:

sezonowa praca na produkcji, wymagań nie ma praktycznie żadnych


Tak więc, jak sam stwierdziłeś w poprzednim wpisie, jest to praca która nie ma żadnych wymagań, więc jak chcesz byśmy ją traktowali?
  • Odpowiedz
@Kressska: mnie rzadko ktoś woła bez sensu, a jeśli już ktoś to zrobi, to znajdują się ludzie którzy się o to rzucają i słusznie. Jestem przekonany, że gdyby nie ten bojkot i spamowanie "po co mnie wołasz?" to takich cwaniakow byłoby kilka razy więcej. Więc dlaczego masz z nich bekę, Kresko?
  • Odpowiedz
@7uras: Dobra a teraz pokaż jak wyglądało ogłoszenie o pracę :) i jaka konkretnie stawkę oferujesz. Być może najzwyczajniej w świecie dałeś gówniane ogłoszenie i oferujesz #!$%@? stawka to zgłaszają się ludzie na takim samym poziomie:)
  • Odpowiedz
zawsze mam bekę z wykopków "po co wołasz" XD no kur.. książe został wybudzony ze snu i się zesrał, bo dostał jedno powiadomienie XD kisnę


@Kressska: Tak, zawsze mnie to rozbraja i przy okazji jest to ciekawe zjawisko socjologiczne. Odbierają to zawołanie jakoś personalnie i emocjonalnie, jakby to był kluczowy moment ich dnia. Przy okazji wpadają plusy od podobnie „pokrzywdzonych”, więc endorfinki rosną.

Każda normalna osoba - kiedy jakiś OP
  • Odpowiedz