Wpis z mikrobloga

Siema mirki, ogólnie sprawa wyglada tak że chciałbym się przleciec samolotem, nigdy tego nie robiłem, mam dwa dni wolnego w październiku i jest do tego okazja. Gdzie najtaniej wliczając w to koszty jakichś testów na covida, transportu z lotniska, noclegów oraz oczywiście kosztów biletu polecę samolotem i wrócę na kolejny dzień? #podroze #samoloty
  • 10
@mamaopa: jak masz w swojej okolicy lotnisko to często są wycieczkowe samoloty i pewnie od ręki można wejśc i się przelecieć po wsi. Jak chcesz odrzutowcem to szukaj okazji na skyscanner typu last minute. Ale nie wiem jak z covidem teraz bo jest cyrk wszędzie.
@bruuh: lot wycieczkowy to raczej nie to samo co pasażerski, więc lepiej się przyzwyczajać do dużego.

@mamaopa: odezwij się na priv to Ci coś znajdę. Jesteś zaszczepiony? Bez tego to faktycznie najlepiej wydaje się lecieć na krajówce.
@Pan_Nimbus: pewnie że nie to samo, odrzutowce sa nudniejsze, poza starem i lądowaniem to dużo się nie różni od pociągu. Małymi samolotami bardziej szarpie więc jak się szuka atrakcji to lepiej takim małym, nawet turbośmigłowce są ciekawsze od odrzutowców, ciekawie się takim leci na krótkich dystansach typu Gdańsk-Turku. Zalezy czego OP szuka bo nawet nie napisał skąd ¯\_(ツ)_/¯