Wpis z mikrobloga

Kwintesencja mentalności "nie znoszę krytyki", bo nie mam kontrargumentów. Wrzucę na #czarnolisto ale nadal obserwuję co o mnie piszo.
Dlaczego w 99% nikogo nie warto czarnolistować? To ogranicza ilość informacji tobie, nie osobom z które zbanowaleś, bo np. się z nimi nie zgadzasz.
Zamykasz się we własnej bańce informacyjnej.
Ktoś śmieci ci w wątku? Skasuj wpis.
Kogoś nie lubisz? To pomijaj jego posty.
Już dwa razy miałem sytuację gdzie miałem rozwiązanie problemu użytkownika, ale miał mnie na czarnej więc nie mogłem mu odpisać. Nie wiem dlaczego tak zrobili, nie pamiętałem ich.
Jak masz do kogoś urazę na mirko, to za dużo siebie poświęcasz tej stronie. Jak cię obraża, atakuje to zgłoś do #moderacja (tak wiem jak działa moderacja)
#kryptowaluty #protip
u.....r - Kwintesencja mentalności "nie znoszę krytyki", bo nie mam kontrargumentów. ...

źródło: comment_1633508530IiAzTFNIUE683FHQMv0L3g.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@unified_observer: chodzi o to, że jak nie siedzisz na tagu przez 24h to jak wejdziesz wieczorem to masz 178 nowych wpisów plus odpowoedzi. Żeby to wszystko chociaż przejrzeć, to już zajmuje jakieś pół godziny, jak czytasz to jeszcze wiecej. Niektórzy nie mają tyle czasu, wtedy wrzucenie na czarną tych, co tworzą sam bezwartościowy content odpadają i można oszczędzić dużo czasu.
A są tacy użytkownicy, którzy tu nigdy nic mądrego nie napisali
  • Odpowiedz
@innv: po paru banach założy nowe konto...
@kfeed: ok
@Stachu90: no ok, sa tacy, problem w tym że czarnolistują jednak ludzi którzy się z nimi nie zgodzili w jednym temacie i tyle.
@WhiskeyIHaze: to jest nie fajne wlaśnie od strony wykopu. Nie wiesz czemu ktoś nie odpowiedział jak cię interesuje dyskusja. Drobny komunikat o blokadzie danego użytkownika w tym byłby spoko
  • Odpowiedz
@unified_observer niestety tutaj to podobnie jak z tymi szachami z gołębiem. Rozwali plansze, nasra na środku i będzie chodził dumny, że wygrał a ty odpuścisz bo co zrobić? A ludzie sami muszą potem ocenić co i jak chociaż często jest ciężko
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: ooo dokładnie takiego porównania mi brakowało.
Trochę szkoda też wiedzy, bo często w takich dyskusjach można się sporo dowiedzieć o plusach i minusach. Ale niestety niektórym OPom puszczają nerwy i kasują posty i du..pa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz