Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu opublikowalem petycje mojego znajomego w sprawie legalizacji Calei Zacatechichi (Afrykańskie ziele snu) jak kogoś interesuje ta sprawa zachęcam do plusowania będę wołał jak coś się zmieni.
Obecnie petycja czeka na rozpatrzenie, maksymalny czas rozpatrywania to 3 miesiące, petycja była wysłana 25.08 wiec do 25.11 jest czas.

Link do petycji:
https://www.gov.pl/web/zdrowie/petycja-w-sprawie-w-sprawie-ponownego-zbadania-bezpieczenstwa-rosliny-calea-zacatechichi-znajdujacej-sie-w-wykazie-do-ustawy-o-przeciwdzialaniu-narkomanii

#narkotykizawszespoko #swiadomysen #swiadomesny #ld #luciddream #narkotyki #psychodeliki #ciekawostki
  • 15
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Nie próbowałem ale ufam opisowi dziennikarza NIE

W związku z tym postanowiliśmy sami ziółko przetestować. Paczka przyszła po dwóch dniach od internetowego zamówienia. Smak gorzki, nie za dobry. Pierwsze wrażenie – wszystko jest bardziej interesujące. Świat dookoła jest łatwiejszy do zrozumienia, można znaleźć sens tam, gdzie go normalnie nie widać. Najciekawszy efekt przynosi po położeniu się spać: sny są niemal nie do odróżnienia z rzeczywistością. Z tym że we
  • Odpowiedz
Zaś na Neurogroove opinie są różne

Dreamherb otrzymałem w postaci przetworzonej. Każdego wieczoru przez tydzień zjadałem 1 g zapakowany w chusteczkę po czym przepijałem wodą i od razu kładłem się do łóżka. Oprócz efektów moczopędnych (budziłem się w nocy i biegałem do ubikacji) zauważyłem że zacząłem doskonale pamietać swoje sny (co zostało mi do dziś), zaś w ciągu 7 dni dwa razy samoistnie doznalem snu świadomego. Bez użycia Calea zdarzało się to średnio raz na miesiąc samoistnie lub za każdym razem gdy stosowałem ćwiczenia.


https://neurogroove.info/trip/ciezka-praca

Działanie
  • Odpowiedz
@billuscher: teraz to już nie ma sensu, bo zaraz to przerobią czyli dosypią do jakichś odlotowych imprezowych mieszanek i tyle będzie z tej legalności. Zainteresowany i tak zdobędzie, reszta niech trzyma się z dala.
  • Odpowiedz
  • 0
@mat888 no nie koniecznie, Silene tez jest legalna a jedyną mieszanką w ktorej jest to Ubulawu ktore jest mieszanka oneirogenow tak samo nie stało sie to z Kavą po legalizacji, chodzi o to żeby ludzie nie byli zatrzymywani za posiadanie Calei tak jak za heroinę czy fentanyl bo to nieporównywalna różnica. Poza tym Calea jako ziele snów nie nadaje sie na imprezy, to nie MDMA ;)
  • Odpowiedz
Poza tym Calea jako ziele snów nie nadaje sie na imprezy


@billuscher: oczywiście że samo w sobie nie. Takie rzeczy zostały tam wpisane bo jeden chciwy ,,biznesmen" zaczął robić na dopalaczach interes, na rynek szły różnorodne mieszanki żeby lepiej kopało na imprezach i nie tylko. Szałwia wieszcza albo składniki mimozy też się nie nadają zbytnio na imprezy, ale je dosypywali do różnych substancji(eksperymentowali na klientach) żeby zmienić efekt na fajniejszy.
  • Odpowiedz
  • 0
@mat888 Tylko trzeba rozróżnić dzialanie szałwii czy mimozy ktora ma charakter dsycojacyjny albo mimozy ktora przez zawarte DMT działa psychodelicznie od ziela snu, ktore dziala tak naprawde tylko lekko relaksujaco (ale czytajac dzialanie Sileny tez mozna zauwazyc ze moga po niej wystapic podobne efekty)
Calea jak Kava czy Silena nie nadaje sie nawet w mieszankach na imprezy, no chyba ze to imprezy oneironautyczne gdzie wszyscy śpią ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz