Wpis z mikrobloga

no dzisiaj to była kulminacja #!$%@? w dziale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w zeszłym tygodniu wróciłem po wypadku i kumpel ostrzegł mnie żeby zrobić rachunek sumienia ze wszystkich zadań.
Ok siadłem spisałem wszystko wyszło raportu jakieś 4-5 str, wczoraj siedliśmy do spotkania działowego i zacząłem czytać co i jak. Kierownik do połowy robił coraz większe oczy i w końcu przerwał i taka rozmowa:
kierownik: ale ja myslałem że to dawno zrobione
ja: nie, uzgadnialiśmy że po każdym zadaniu wysyłam potwierdzającego maila w tytule że to i to jest gotowe
*k siada do maili i szuka*
k: no faktycznie niema... ale dlaczego to jeszcze nie zrobione?
j: no wysyłam dzienne raporty (przed l4 zacząłem pisać #!$%@? godziny co robiłem)
*k siada do nich i weruje*
k: ale część tego mógł ktoś inny zrobić, część z tego to głupoty
j:kto?
k: no it2 albo nowyit
j: mówiłem im ale nie mieli czasu żeby to ode mnie zabrać, kierowniku pamiętasz ostatnią akcje jak mi sie wymksnęło że to co w innych działach chcą to są pierdoły? przecież zrobili specjalne zebranie góry żeby obsmarować przez 2h dział it, nawet kierowniczka z dziekanatu powiedziała że się zwolni jak tak dalej pójdzie xD
k: to nie wiem jak mam do was podejść, na rozmowach kw wydawaliście się rozsądni ale życie was zweryfikowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
it2 (szlag go jasny trafił): nie to nas jest za mało i wszystko na już i wszystko ważne
k:próbowałem obu sposobów, it2 nie dałem ci terminu i serwer stawiałeś ponad rok. ty mati przenosisz juz pół roku serwer, od zeszłego tygodnia dostajecie sprinty 2-3 dni na 3 zadania ale dalej olewacie terminy, nie wiem co mam z wami zrobić.
*nit posrany nie wie co ma ze sobą zrobić, ratować kieronika, nas czy samemu #!$%@?ć
i w sumie na tym rozmowa się skończyła, ale po robocie it2 cyk l4 na 2 tyg
i tak koło #!$%@? się toczy...
#pracbaza #januszex #korposwiat #justkorpothings
źródło: comment_1633459523yyzwq9Z1hdQ7K0kqwF5H2Y.jpg
  • 7
@GienekZFabrykiOkienek: najlepsze "drukarki co mnie one obchodzą..." niech to powie 8k studentom który czekają na dyplomy i ministrowi edukacji że ma jego terminy w dupie i nie wysle nikogo z it żeby poświęcił pół godziny na zrobienie #!$%@? drukarki, tak mamy jedną do drukowania dyplomów xDDDDD
@mati1990: I nie macie żadnych narzędzi do zarządzania zadaniami? Żadnego kanbana, Trello, Jiry, tylko wysyłacie maila do szefa jak coś zrobione? Jak zadania są przydzielane to priorytety ustala kierownik, ale jak jest bottleneck i trzeba poprzerzucać zadania to wtedy juz kiero nie jest angażowany w priorytetyzację? Kurde zaintrygowałeś mnie i bardzo chciałbym przeczytać o tym więcej zwłaszcza że to budżetówka.
@gjoef: mamu request tracker i planner, ale on nie korzysta z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) pytalismy sie czemu nam nie ustala w tym, na spotkaniach obgadujemy i nam wszystko słownie przekazuje zamiast od razu wrzucać tam zadania... po spotkaniu sami sobie je dodajemy xD
@mati1990: Chłopie na uczelni robisz z tego co wygląda:p macie uczelnie i jest Was 3+ kieras, czyli 4? Opowiadaj więcej, bo to jest zajebiste. To co Wy tam robicie? Help desk? Wszystko i nic? Co do kurly xd