Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#ios #iphonese #iphone
Widzę, że ceny wersji se 2016 zeszły nawet poniżej 300 zł więc pomyślałem że kupię go sobie z ciekawości żeby zobaczyć czy korzysta się z niego wygodniej niż z androida. Na ten moment przekonuje mnie jego kompaktowy rozmiar.
Widziałem informację w necie, że warto robić w nim downgrade do ios 14. Czy na tej wersji systemu śmiga jeszcze Facebook, messenger, Outlook, apki allegro/olx i bankowe? W sumie yt vanced by się przydał i adguard skoro już mam i tak wykupioną licencje. Jakiś multitasking jest jeszcze możliwy po 5 latach od premiery?
  • 14
Czy na tej wersji systemu śmiga jeszcze Facebook, messenger, Outlook, apki allegro/olx i bankowe?


@GRBAS: przecież iOS 15 jest dopiero kilkanaście dni, nie wyłączyli z dnia na dzień aplikacji na rocznym OSie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GRBAS: działają. Mam go z iOS14.7.1 i nie ma żadnego problemu z wymienionymi aplikacjami. Bateria u mnie działa niewiele dłużej niż się ładuje czyli w tej kwestii jest słabo. Muktitasking jako tako - od biedy da się z niego korzystać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GRBAS: GPS to już w ogóle zamach na tym telefonie.

Czasami bateria potrafi spaść o 2% na raz także jest tam ciekawie. ( ͡º ͜ʖ͡º) To nie jest telefon do ciągłego używania. Bez powerbanka nie ma co wychodzić z domu.
@darkpassionplay: miałem SE i nie pamiętam, żeby były takie problem z baterią. Spokojnie trzymał od rana do wieczora, nigdy nie bawiłem się w wyłączanie gps, bluetooth czy lte. Takie lightowe użytkowanie, trochę dzwonienia, trochę facebooka i wykopu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzana: właśnie, lightowe używanie - ja korzystam ze smartfonu zamiast laptopa i u mnie nie ma czegoś takiego jak lightowe używanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z SE musiałem obchodzić się jak z jajkiem by nie padł zbyt szybko. A że nie uznaje czegoś takiego jak doładowanie w ciągu dnia, to wiszenie pod kabelkiem/powerbankiem sobie odpuszczam. Przy 300 zł to i tak używalny telefon pomijając baterię w moim
@GRBAS: mam se z 2016 roku 16GB kondycja baterii 75% i jak rano przed pracą załaduje do 100% to wieczorem mam jeszcze 20%. Z telefonu korzystam sporadycznie jedynie rozmawiam i od czasu do czasu coś tam przeglądne, sprawdze maila czy łacapa. Kupiłem go w 2016 aktualizuje na bieżąco i do tej pory śmiga jak talala.
Dla potomnych: nowa bateria (zamiennik) w ciągu 7mscy straciła 8%. Dalej jest sprawny i spoko się z niego korzysta. Pewnie za rok wleci nowy zamiennik baterii